Lista ocen Volkswagen Golf III Hatchback 1.9 D 65KM 48kW 1991-1997 (31) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Gwiazdkaa323
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
autko jak mój kochanek tzn do tego modelu trzeba podejść bardziej jak do kobiety... delikatnie,spokojnie, przy mrozach trzeba go dobrze zagrzać,i dobrze wyczuć autko.nie nadaje się na drift
~adik00021
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
rok temu dałem za niego niecałe 10 000, dość ekonomiczny w końcu to diesel i paluszka nie dołożyłem polecam tym którzy lubią jazdę bez szaleństw ten model będzie im służył lata.
~koper
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Ja kupiłem od prywatnej osoby w holandii tego golfa i trafił mi się niezly egzemplarz,niezle zadbany, nic nie zniszczony, trochę lakier na masce poodpryskiwany
~wiki
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
ogolnie samochod solidnie zrobiony tani w eksploatacji jesli nie byl powypadkowy nierdzewieje twarde zawieszenie ale za to tanie w utrzymaniu
~pstryk
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Ciężko znależć egzemplaż w dobrym stanie, ale jak już się go znajdzie to warto zapłacić trochę więcej niż przeciętna rynkowa, bo naprawdę warto..
~Paweł
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Plastiki bardzo dobre, przyjemny welur, mocne blachy, bardzo trwała konstrukcja. Kupiłem go za 6000 i za tyle samo sprzedałem po 3 latach :)
~Tomek
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
dałem za 11 letniego G. 8000 pln z opłatami i zarejestrowaniem uważam, że to nie drogo jak za diesla i za ten co by nie mówić markowy i ,,kultowy samochód"
~zerg
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
jak na ten rocznik ceny dosc wysokie jednak dostajemy w zamian naprawde solidny i tani w eksploatacji wóz - myśle że warto
~gebek1@wp.pl
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
jeżeli się nie ma wymogów co do wyposażenia to jakość doskonała, cena także jak za samochód tak ekonomiczny przystępna
~prez8s
Hatchback 1.9 D 65KM 48kW
Przereklamowany poprostu. W tej cenie mozna znacznie lepsze auto kupic. No ale jak ktos sie uprze na volkswagena to jego sprawa.
Volkswagen Golf III Hatchback