Ocena kierowcy - Volkswagen Golf III Hatchback

Silnik 1.9 TD 75KM 55kW
Rok produkcji 1995
Volkswagen Golf III Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW 1991-1997 - Oceń swoje auto
Inne : zawiodłem się na Volkswagenie
Jak kolega już wcześniej wspomniał -auto psuje się mniej więcej 2x w miesiącu. Jedna z najbardziej ekstrawaganckich napraw jakie mnie czekały to m.in. skrzynia biegów!- to była niespodzianka z niemiec- nigdy wiecej nie kupie sprowadzanego złomu z Niemiec. Łączny koszt: 2000zł. Jeśli ktoś ma dużo pieniędzy, zdrowia, chęci i czasu, to niech kupi sobie GolfaIII -mnie już przestały bawić ciągłe, nocne powroty do domu na holu. Przed zakupem tego samochodu też uważałem, że to niemożliwe by Volkswagen tak się psuło, że to tylko negatywna opinia rynku publicznego przeciwnego sprowadzniu starych samochodów z Niemiec. Teraz już wiem, że nic bardziej mylnego! Znam wielu posiadaczy Volkswagen Golfów (a passat podobno jeszcze gorszy) i ci co mogli -już dawno je sprzedali. Całe szczęście nie jestem już kolekcjonerem niemieckich samochodów. |Dałem się nabrać na renome i niezawodność marki która pochodzi chyba z lat 80tych, teraz wyposażenie i niezawodność tych aut została daleko w tyle, ludzie wolą nawet jakiego francuza, a golfy kupują wieśniaki którzy by oddali wszystko by kupić ten samochód! (i na to też się nabrałem) Jeśli możesz -nie kupuj tego samochodu. Uwierz, że to nie przypadek sprawia, że kilka razy w miesiącu widzisz ludzi spychających Golfa ze skrzyżowania, stojące na poboczu Golfy z trójkątem ostrzegawczym ..-im naprawdę nie zabrakło benzyny.
ciągłe problemy z rozruchem, i turbina się pieprzy
biegi wchodzą ciężko
dobrze się prowadzi ale im auto starsze tym gorzej
widać tylko kanciase kształty przodu
nawet grzeje
2 (3) drzwiowy strasznie ciasny
nie oszukujmy chodzi jak traktor, a jak włącza się turbina to wyje jak rosyjski TOPOLEW
dej pan spokój, mniej palił chyba mój polonez którego miałem wcześnie-i odziwo bardzo miło go wspominam

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TD 75KM 55kW [l/100km]

9,5