Ocena kierowcy - Volkswagen Golf III Hatchback

marcinskii, 12 lat temu
Silnik 1.9 TDI 90KM 66kW
Rok produkcji 1994
Volkswagen Golf III Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW 1993-1997 - Oceń swoje auto
Jest to mój pierwszy samochód ja go po prostu uwielbiam, jak go kupowałem to jakoś specjalnie wrażenia na mnie nie robił, ale człowiek się w nim zakochuje stopniowo. Zaczyna się od silnika tdi 90 km jak dla mnie szogun jest czym polatać wiadomo że nie jest to 150 km ale naprawdę zdrowo się spina. Potem niezawodność nigdy nie stałem na poboczu a średnio raz w miesiącu jeżdżę do rodziców po 1000 km w tą i z powrotem, zawieszenie u mnie jest wzorowe przez 4 lata wymieniłem tylko drążek kierowniczy. Po jakimś czasie zaczął mi się również podobać wizualnie pomimo tylu lat ma w sobie coś... Następnie funkcjonalność wnętrza jest powalająca ten golfik przewiózł całe moje mieszkanie od płytek po wannę,panele i takie tam po złożeniu tylnej kanapy naprawdę można zmieścić dużo rzeczy. No i cóż tylko lać paliwo dobry olej ja leje półsyntetycznego castrola wymieniać filtry i latać.
O tym silniku krążą legendy i to naprawdę nie są puste słowa mój kochany gofer ma prawie 18 lat 212 tys km a zrywa się do jazdy jak młody.
Bezproblemowa na początku jak go kupiłem zacinała się jedynka po drobnej regulacji wszystko gra i buczy.
Szału nie ma ale wiadomo 15 lat temu był.
trasa do 5l ON miasto latem 6l zimą 7l dla mnie bomba
Nigdy się nie zawiodłem na tym aucie

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 90KM 66kW [l/100km]

5,7