Lista ocen Volkswagen Golf III Kombi 1.4 60KM 44kW 1993-1999 (9) - Całokształt

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~szytnira
Kombi 1.4 60KM 44kW
silnik 1,4 zbyt mały żeby wyprzedzic starego jelcza wypełnionego piachem. Wstyd dla producenta, że oddał tak słaby silnik w ręce urzytkowników. Pomimo to dosyć niezawodny model. Polecam wyłącznie starszym panom w kapeluszachblubiacym jeździć rekreacyjnie i rozważnym kobietom uwielbiajacym spokojną, zatorową jazdę.
~czarny80
Kombi 1.4 60KM 44kW
polecam jako drugie auto, podobno tak jak w wielu innych markach z D NP MERCEDES,BMW, starsze roczniki lepiej zrobione i więcej wytrzymują. potwierdzam na podstawie doświadczeń z E- klasą merca
~Mateusz
Kombi 1.4 60KM 44kW
Ogólnie jazda golfem sprawia mi wiele przyjemności. Co prawda nosze się z zamiarem sprzedania molego golfika. Nieoficjalnie moge powiedzieć że kolejnym autem jakie kupie bedzie Volkswagen Golf. :)
~jacekgalinski@t-online.de
Kombi 1.4 60KM 44kW
Auto ma wstawione nowe teleskopy,wymieniony olej i filtry,abs,wspomaganie,podgrzewane siedzenia,el.lusterka i dach.Kombi.
~paweł czarny
Kombi 1.4 60KM 44kW
samochód miał na 100% tylko wymianę błotnika a w środku wszystko trzeszczy , ze wskazaniem na tylną rozkładaną kanaoę
~volkswagen20@o2.pl
Kombi 1.4 60KM 44kW
według mnie samochód wart swej ceny warto, polecam to auto szczególnie dla rodzin ,,chudym\'\' portwelem
~BZIK
Kombi 1.4 60KM 44kW
Golf III jest chyba najbardziej udany z wszystkich
~Adi
hmmm... sprzedam chętnie!