Ocena kierowcy - Volkswagen Golf III Kombi

Kamil, 12 lat temu
Silnik 1.9 TDI 90KM 66kW
Rok produkcji 1994
Volkswagen Golf III Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW 1994-1999 - Oceń swoje auto
Silnik : dynamika i spalanie oraz mała awaryjność silnika mimo ze ma obkręcony dookoła licznik i teraz pokazuje 160000 jest ok
Karoseria : tak korozyjnego auta jeszcze nie miałem
Zawieszenie
przeciętne auto do pojężdzenia silnik dość dynamiczny i oszczędny ale bez przesady te 5 średniego bardzo ciężko uzyskać mi spala w trasie 6 na sto ale ja nie jade 80,sam samochód jest do zaakceptowania ale blach i korozja jak kupiłem go było ok a teraz to ostatnio przepadł na lewarku kupa gówna tak szybko gnijącego auta jeszcze nie widziałem fakt nie garażuje go ale widząć co z niego pozostało po zimie to serce mnie boli progi nadkola nikt tego nie kupi trzeba całego malować ,nawet ople mają lepsze blachy a tak się smieją woxwagenomaniacy z nich, moją była dwujka była 8 lat starsza ale według tego niemiała korozji wogule
tdi to mówi wszystko najlepszy dizel z tamteo okresu
bez zastrzeżeń
daje rade
bez rewelacji za wysoko się tu siedzi a ta lipna regilacja wysokości nic nie poprawia jest tylko wygodniej uprofilowanie siedzenia z tym ze zajmuje miejce z tyłu pasażerowi na nogi poprostu z tyłu jest ciaśniej
bez rewelacj zwykłe auto
jak termostat działa jest ok a jak nie to lodówa
średnio jak na kombi to spodziewałem się więcej miejca w moim byłym aucie było według mnie nawet ciut więcej miejsca golf 2 hatcbac w dwóch dzwiach
przeciętnie niejest to jakiś stary klamot traktor jest ciut lepiej
na tamte czasy ten silnik był bezkonkurencyjny za 35 złoty robie średnio 120kilometrów a w mieście spala około 7.5 na 100 przy dość dynamicznej jeżdzie
mechanika auta ok ale ze względu na korozje twierdze ze jest cenowo owiele za wysoko
zawsze cvoś się znajdzie drobiazgi dokuczają ale da się to wytrzymać można to zignorować jak się tego nazbiera więcej dopiero się zając
jeżdzi to i nigdy nie staneło w drodze ale padł mi rozrusznik i koło zamachowe zerwało zęby i wymiana szprzęgła,ale jedno co mnie przeraża to korozja zrzera progi i nadkola w zastraszającym tępie

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 90KM 66kW [l/100km]

5,9