Oceny Volkswagen Golf IV Cabrio

Oceny Volkswagen Golf IV Cabrio – wybierz silnik

Najnowsze oceny Volkswagen Golf IV Cabrio

~informatyk
Cabrio 1.6 i 100KM 74kW
poprostu das auto! jestem miłośnikiem japońskich wysokoobrotowców a jednak daje 5. To moje trzecie auto w rodzinie, mam madzie szóstkę i honey civic VIII, a tu nagle Niemiec. o ile do skrzyni można się przyzwyczaić, to do silnika zdecydowanie nie. tak prestiżowy samochód powinien mieć paletę silników zaczynających się minimum od 130KM, INACZEJ NIEDARADY. mimo iż samochód ma już 10 lat dalej robi wrażenie, samochód przestronny, dopracowany i...
~chujdupacipa
Cabrio 1.9 TDI 110KM 81kW
Fajne auto , polecam wszystkim osobom uwielbiającym dreszczyk emocji i dobre przyspieszenie. W końcu to ten sam producent co porsche nawet felgi pasują.
3,6
~amicoman
Cabrio 2.0 i 115KM 85kW
W sumie fajny, dynamiczny sportowy samochód dla ludzi z fantazją
3,4
~Sławek K - GG925349
Cabrio 1.6 i 100KM 74kW
takie sobie wozidło dla mało wymagajacych i dla których istotny jest znaczek na masce
~tomee
Cabrio 1.6 i 100KM 74kW
Dobre niemieckie auto, niezawodne i wmiare tanie w esplatacji. Jeżdze nim od nowości i myslę że jeszcze nim pojeźdze.
~MAREK
Cabrio 1.8 i 75KM 55kW
Walory jezdne bez zarzutu, gorzej jeżeli chodzi o koszty utrzymania tego cacka. Mam na myśli serwis i ubezpieczenia.
~Ce811
3,5
~von
~krzysztof_k0@poczta.onet.pl
Cabrio 1.9 TDI 110KM 81kW
4,1
~VW ASZ
Cabrio 1.9 TDI 96KM 71kW
Silnik to najmocniejsza strona tego samochodu. Całkim niezle przyspiesza, niezła elastyczność, bezawaryjny. Za to dosyć głosny jak na nowoczesnego diesla. Ogólnie ocena bdb. (Silnik)
Volkswagen Golf IV Cabrio