Ocena kierowcy - Volkswagen Golf IV Hatchback

Zawiedziony niemiecka niezawodnaścia, 10 lat temu
Rok produkcji 1998
Volkswagen Golf IV Hatchback 1.6 100KM 74kW 1997-2003 - Oceń swoje auto
Silnik : ZE taki mół bagienny i spalanie ktore zabija i pijący olej silnikowy
Silnik : Pije olej jak stara favoritka tora tata miał 20 lat temu
Zawieszenie : jakies nie porozumienie kazdy gada o wieswagenach ze bezawaryjne auta fakt sa w swojej klasie ale nie na tle konkurencji
Układ elektryczny
Hmm zaczne od tego, że kazdy chwali gofla ze bezawaryjny fajny itp. Ale do rzeczy jest to auta ktore trzeba prownac z innymi autami a nie zachwyca sie jakie fany GOLFIK NIE NIE FAJNY. Kupiłem to auto ze względu na namowe znajomych wczesniej jeżdziłem mazda o podobnej wartości z silnikiem 1.5 ktora ponoć piła olej w porownaniu do golfa silnik niebo a ziemia golfem jadac na chorwacje trzeba zaopatrzyć sie w wiadro oleju silnikowego o spalaniu nie wspomne pali tyle co 2.0 benzyniaki co maja buta a te nie dosć ze MUŁ BAGIENNY to jeszcze PALI tyle.
Stara beznadziejna konstrukcja gdzie ponoć najlepiej sprawdzna czyli doprowadzona do perfekcji okazju sie, że nie!SPALANIE TO ZMORA TEGO AUTA osiagi to pietta achillesowa
Chodzą tak ciezko jak w starym ciagniki
Z jakimkolwiek autem go porównam w swojej klasie to nie zachwyca szału nie robi wypada przecietnie lepiej niz astra, Skoda, a reszta konkurencji nie wyspisuje bo kazdy jest lepszy
mam go 2 lata w naprawy włożyłem 4 tys zł w aucie o wartosci kolo8-10 to jest katastrofa ZADEN INNY samochód nie zerzarł mnie z kopytami. Aha ludzie i ocknijcie sie i nie wmawiajcie sobie ze wasze golfy sa idealne bo nie sa . JEST to przecietne auto dla ludu ze średnim wyglądem do bani silnikiem i katastroficznymi osiagami
HMM nieźle dobrze ze znajduja sie wieśniaki co za to auto płaca i cene w miare trzymoo jak to powie nie jeden wsiok moze i dobrze jest komu sie odsprzedać
TO PIĘTA ACHILLESOWA ! nie bd wymienial ale naprawde wszsytko ZAWIAS ELEKTRYKA DROBNE PRBLEMY z silnikiem SKRZYNIA DO REGENERACJI MASAKRA! dodam ze jestem mechanikiem i wiem to i owo o aucie ale bez przesady

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 100KM 74kW [l/100km]

9,5