Ocena kierowcy - Volkswagen Golf IV Hatchback

RosenG, 17 lat temu
Rok produkcji 1999
Volkswagen Golf IV Hatchback 1.6 100KM 74kW 1997-2003 - Oceń swoje auto
Uważam ze jest to dobry samochów rodzinny, mało awarayjny i jesli ktos bedzie dbal o taki samochod naprawde bedziemu sluzyl latami. Ja kupiłem go od babki ktora kompletnie nie dbala o niego dlatego takie rzeczy wychodza potem aa i byl bity po prawej stad problem z szyba byl i z centralnym, wiec to tylko wina uzytkownika. Pozdrawiam polecam silniki 1.9 TDI 110KM, moj ojciec ma leona z tym silnikiem i naprawde super ale wolalbym miec go w golfie i poprostu super.
Kultura pracy jest ok, dopiero powyżej zaczyna troche krzyczeć ale nie żeby go bolało.
czasami zatnie, ale w miare krótkie przełożenie więc nie ma problemu z szybkimi ruchami
Tu musze pochwalić golfa, naprawde zrobił duzo w tym kierunku, na zakretach trzyma super i przy tym nie traci na komforcie jazdy naprawde super
Naprawde widze dużo i z kazdej strony, jezdzilem leonem gdzie jest porazka a tutaj poprostu wszystko pred oczami
Kazdy wie ze vw pod wzgledem ergonomi nie uchodzi japoncom, nie trzeba nic szukac na slepo mozna operowac
Ogrzewanie po 3 minutach pracy silnika, gorzej z chlodzeniem ale nie ma klimy wiec nie jego wina bo mu nie dali
Dla wszystkich dosc miejsca nawet na tyle nie mowie o 5 osobach choc nikt nie narzekał
jak mowielm wyje powyzej 160km/h a tak pikobelo
I tutaj dam mu 2, pali mi cholera 12 ltr po miescie, moze dlatego ze mam 10 minut do pracy i jedzie na ssaniu przez zime bow lato wychodzi jakies 9.5 co jest tez troche duzo. Spodziewalem sie lepszych rezultatów
Dzisiaj sie oplaca bo potanialy po wejsciu do unii, dzieki sprowadzanym zlomom, takze warto
Dosłownie przecietnie, wymiana mechanizmu podnoszenia prawej szyby, central sie otwiera po 2 kliknieciach, ogrzewanie 1 lusterka nie działa, trzaski tez sa takie drogi.
Jak narazie to w sumie mam problem z obrotami jak jest cieply ale mechanik powiedzial ze to normlane w tych silnikach po tym przebiegu tylko jezdzic mowi naprawa jakies 600zl nie wiemjak to sie nazywa taka czesc za silnikiem do wymiany albo do czyszenia ale ja jezdze nie przeszkadza mi to. Tak to nie zawiodl mnie nigdy
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf IV Hatchback 1.6 100KM 74kW
8,3