Ocena kierowcy - Volkswagen Golf IV Hatchback

JaY RaY, 14 lat temu
Silnik 1.9 TDI 100KM 74kW
Rok produkcji 2002
Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 100KM 74kW 2002-2003 - Oceń swoje auto
Silnik : bardzo dobra dynamika przy niskim spalaniu, jedyna wada to zbyt glosna praca ale mozna mu to wybaczyc..silnik ladniej pracuje przy stosowaniu lepszego paliwa
Generalnie auto fajne ,bardzo dobry silnik mimo zbyt glosnej pracy..powyzej 1800 obrotow fajnie wciska w fotel..a to tylko 101 km trzeba pamietac..wogole spalanie i jego elastycznosc robi wrazenie no i przede wszystkim trwalosc..wyglad auta juz sie opatrzyl ale i tak wedlugo mnie 4 to najladniejszy z golfow..gdyby nie skrzypiace i szare bez polotu wnetrze to by byl naprawde znakomity samochod..
Silnik bardzo dynamiczny jak tę moc..bardzo mało pali i jest niezwykle elastyczny 80-120 na 5 biegu w 11 s..ma dwie wady jest głośny w srodku szczegolnie przy wiekszych predkosciach i wytwarza dosc duze wibracje, generalnie silnik w zpelnosci wystarczajacy do tem masy i daje odczucie wiekszej mocy niz posiada..
dosć dobra biegy wchodza rowno jednak 2 czasami haczy
zawieszenie bardzo trwale..swietnie sie spisuje jak na nasze drogi..ladnie tlumi jednak jak dla mnie jest za twarde i ogolnie w aucie jest dosc glosno
nie mam zastrzezen
wszystko na sowim miejscu
wolno sie nagrzewa ,kilma dziala przecietnie
mam 2 drzwiowego zprzodu spoko ztyłu nie wiem bo nie jezdze
w srodku jest stanowczo za glosno ,silnik szczegolnie przy wyzszych predkosciach daje po uszach...natomiast zmora tego auta to fatalnej jakosci plastiki wewnatrz..wnetrze poza tym czarne bez wyrazu...generalnie gdyby nie silnik i wyglad zewnetrzny bym go nie kupil..udalo mi sie wyeliminowac wiekszosc trzaskow ale co jakis czas dochodza nowe..fatalnie wyciszony wielki minus
5 litrow na trasie przy 140km/h,nawet przy ostrej jezdzie w miescie nie wypalil wiecej niz 8 litrow, srednio jakies 6-7 litrow mi pali..jak na te dynamike to super wynik
za to cene mamy ladne auto z naprawde dobrym silnikiem i mocnym zawieszeniem..
nic poza zarowkami przez rok...twardy woz
zadnych...trzeba lac dobre paliwo z uwagi na pompowtryski

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 100KM 74kW [l/100km]

Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 100KM 74kW