Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 100KM 74kW 2002-2003 (16) - Ergonomia

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Niki
Hatchback 1.9 TDI 100KM 74kW
Przy zakupie auto przyciągnęło mnie wyglądem,wyglądało jak nowe. Zakupiłem go w Belgii z niewielkim przebiegiem.Wnętrze powaliło,zupełnie inne niż mój poprzedni golf.Dodatki aluminium na zegarach,desce,konsoli i drzwiach,sprawiają wrażenie że to zupełnie inne auto.
~Paweł
Hatchback 1.9 TDI 100KM 74kW
Fabryczne fotele są niestety kiepskie. Najlepiej dorwać fotele z audi a3. Pasują bez problemu, a są o wiele wygodniejsze. Po za tym auto nie wygląda najpiękniej w środku - to kwestia gustu.
~Post
Hatchback 1.9 TDI 100KM 74kW
Ergonomia idealna, wszystko na swoim miejscu. Jakość wykonania wysoka, choć trochę łatwo się rysuje materiał z którego wykonana jest deska rozdzielcza
~MH
Hatchback 1.9 TDI 100KM 74kW
Niewygodny fotel kierowcy- na innych nie siedziałem. To naprawdę poważny problem- największa i chyba jedyna wada tego samochodu. Reszta super.
~Paweł
Hatchback 1.9 TDI 100KM 74kW
Wszystko na swoim miejscu. Brak zastrzeżeń. Jedynie gniazdo zapalniczki jak dla mnie troche w niepraktycznym miejscu. Przydało by się więcej schowków.
~adammo69@tlen.pl
Hatchback 1.9 TDI 100KM 74kW
wszystkie przełączniki i pokrętła w doskonałych miejscach, schowki jak na te klasę auta
~greg00@o2.pl
Hatchback 1.9 TDI 100KM 74kW
wszystko jest tam gdzie trzeba, moze po za regulacja fotela, ciezko reke wlozyc i krecic
~Mateo
Hatchback 1.9 TDI 100KM 74kW
wszystko na swoim miejscu, niemiecka ergonomia i porządek nie maja sobie rownych :)
~wolus28
Hatchback 1.9 TDI 100KM 74kW
Mało wygodny fotel kierowcy ale za t kilka funkcji ustawien fotela i kierownicy
~mariusz
Hatchback 1.9 TDI 100KM 74kW
Jak to w niemeickich autach bywa, wszystko intuicyjne ina miejscu
Volkswagen Golf IV Hatchback