Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW 1997-2000 (48) - Ergonomia

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zadowolony użytkownik Golfa MK4
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
W środku jest wszystko co powinno być. Siedzi sie w miarę wygodnie, ale mam zwykłe fotele nie kubełki wiec na zakrętach troche wynosi. Całosc jest raczej ok. Ogólne wrażenia z jazdy sa pozytywne. Wiatomo to kompakt wiec trudno porównywać z wiekszymi samochodami, ale mimo to trasa 400 km na raz nie stanowi wiekszego problemu, moze dlatego,ze jestem dośc niski 165 cm :)
~Hugo
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Siedzenia z super trzymaniem bocznym, doskonale wykonana linia siedzeń z bardzo obrym podparciem krekosłupa lędzwiowego , można jechac 1000km i wysiadac sie nie chce...Wszystko co potrzebne w zasięgu ręki, stylistyka uboga , ale ponadczasowa, nie razi , materiały super, choć kierownica mi sie juz nieco wytarła.
~Mariusz :)
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Jest bardzo ekonomiczny samochód mało pali. Na trase przy bardzo spokojnej jezdzie możecie nie wierzyc ale naprawde 4.5 l. Przy przecietnej 6l. A przy ostrej już na maxa go żyłujac do 4 tys oprotów na każdym biegu do 8.2l przekraczajac pretkosc 200 km. Mówie tytaj o jezdzie na trasie.
~Katana
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Auto ma bardzo dobrą ergonomie , wszystko pod ręką , tak jak powinno to byc . Przycisków nie ma za dużo tyle ile powinno być . Jedna wada to zbyt nisko umieszczony panel klimy , jadąc musimy sie dobrze przytpatrzeć jaka jest temp. itp . Wyzej byłoby lepiej . Ja mam Klimatronic !:P
~matiserek
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Materiały wykonane z wysokiej jakości plastików, niestety ma swoje lata i już zaczyna się typowo bolączka VW... ścierają się plastiki od drzwi kierowcy, oraz pasażera, tam gdzie łapki tykają :) Poprzez słońce ściera się kierownica którą wymienię.
~mczlodz@interia.pl
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Z tego ta marka jest chyba znana, podoba mi się, że nie oszczędza się na żadnych uchwytach, zaczepach, itp. Uchwyt na napoje z przodu to już najlepsza z tego typu rzeczy z jaką miałem doczynienia w innych samochodach.
~Konzio
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Jestem szczupły i daję radę ustawić fotel i kierownicę b. wygodnie. Wszystkie potrzebne rzeczy pod ręką. Dokupiłem do szczęścia podłokietnik i jest super.
~Damyanoo
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Plastiki miękkie wszystkie funkcje samochodu łatwo dostępne intuicyjne. dodam, że mam bardzo bogatą wersję więc trochę tych guziczków jest :)
~niuniek545
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Moim zdaniem doskonale Volkswagen sie spisał deska rozdzielcza wykonana z dobrego i przyjemnego materiału wszystko jak w domu czyli na miejscu.
~Pabblo01
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Wszystko na swoim miejscu. Chociaż przydałoby się trochę finezji, ale to przecież VW. Funkcjonalność nade wszystko.
Volkswagen Golf IV Hatchback