Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW 1998-2000 (47)

3,2
~_Funky_Fresh_
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
Auto ładne lecz małe i to nie jest już ten sam VolksWagen który robił te niezawodne auta teraz jest to tylko jego historia a auta VW z roku na rok są gorsze.
4,1
~johnny_1975
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
za szybko paruje przednia szyba przy braku wlaczonej klimatyzacji (Wentylacja i ogrzewanie)
3,5
~cziczi21
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
przy szerokich oponach i twardym zawieszeniu zaden zakret nie jest srtaszny (Układ jezdny)
~Bartek
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
Dobry, niezawodny - polecam :) Ja jednak niedługo przesiąde się na Skode Octavie :)
~jurisdicus@box43.pl
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
świetny mały samochodzik, ze znakomitym silnikiem - dla kobiety i mężczyzny
2,9
~rufi
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
jestem zawiedziony,kolega namówił mnie na zmianę samochodu z focusa na to padło!Nie licząc kosztów paliwa(focus był benzynowy) golf jest daleko w tyle!!!przereklamowane badziewie.Obsługa w serwisach to tragedia zalatujaca PRL-em!Na szczęście zamówiłem sobie znowu forda focusa jeszcze tylko miesiąc!!!
~Kapri
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
świetny samochód, czekam na golfa 5, którego na 100 % kupuję zaras po premierze w Polsce. świetny silnik, znakomita jakość, cena...hmmmm... jak firma prosperuje dobrze to jeździ VW
~Adamus20
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
Silnik bez zastrzeżeń, wedłóg mnie zasada jest prosta: Jak dbasz tak masz! (Silnik)
~kangur
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
autko niezaduze, z naprawde dobrym silnikiem - moj golf ma dodatkowo ponadprzecietne wyposezenie tak wiec ja nie potrzebuje niczego wiecej do poruszania sie z punktu a do b.
2,7
~KORNEL
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
WSPANIAŁY SILNIK W ZŁYM SAMOCHODZIE. BEZAWARYJNOŚĆ W VW NIE ISTNIEJE. JEST PROBLEM ZBYT DUŻY, ABY GO OMIJAĆ. SAM SILNIK NIE WYSTARCZY. ŻEBY W TAK DROGIM SAMOCHODZIE ODLATYWAŁA TAPICERKA, ALBO PRZESTAŁ DZIAŁĄĆ CENTRALNY ZAMEK, TO LEKKA PRZESADA.
Volkswagen Golf IV Hatchback