Ocena kierowcy - Volkswagen Golf IV Hatchback

Darkow-THC, 14 lat temu
Silnik 1.9 TDI 150KM 110kW
Rok produkcji 2001
Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW 2001-2003 - Oceń swoje auto
Silnik : Moc jest z tobą !!!!!
Układ elektryczny : wlączający się alarm - czujniki ochrony wnętrza za 30 zł używane
Dla Mnie wzorowy samochód. Irytują Mnie te niskie oceny tego modelu.Wydaje Mi się że jak się kupi samochód z przekręconym licznikiem z 350000km na 110000 za okazyjną cenę to na pewno będzie wtopa i rozczarowanie. I z tąd się biorą nie obiektywne opinie.
Pocisk , prędkość max 235 nawigacja pokazała 225. Elastyczność wzorowa. Moim zdaniem najlepszy silnik w klasie.
6 biegów, co więcej chcieć do dynamicznej jazdy. Płynnie i cicho nawet przy sprincie.
Trochę nadsterowny, a to za sprawą ciężkiego silnika ale Mi się podoba jak czasem \"dupę\" zarzuci.
OK
Auto zrobione jeszcze dla kierowcy i do jeżdżenia. Konsola środkowa w kierunku kierowcy itp. I niema bzdurnych bajerów. Praktycznie i po Niemiecku.
Brakuje ogrzewanej przedniej szyby no i czasami potrafi w rogach zaparować przednia szyba w wilgotne dni.
Dla kierowcy idealnie, dla pasażerów nie wiem nie siedziałem. Natomiast jak na tę klasę duży i praktyczny bagażnik.
Jest bardzo odpowiednio. Lubię słyszeć samochód, ale przy tym nie za głośny nie męczy przy długich trasach.
Spalanie rewelacja na 800 km po Polsce jadąc dynamicznie 6,2 L / 100km. Ceny w autoryzowanym serwisie usług i części - PRZEGIĘCIE !!! naciąganie klientów. Ale da się kupić oryginały taniej no i jeszcze dobry mechanik i jest ok.
VW się ceni i tyle ale wyższa cena nie bierze się z powietrza wystarczy porównać wykonanie środka spasowanie elementów np. 150000km a tapicerka nic nie trzeszczy. Przy tym przebiegu materiały wyglądają idealnie.
Narazie nie najgorzej zamki centralnego (400 zł nowy) i czujnik ochrony wnętrza ultra dźwiękowy (30zł używane ).
BRAK

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 150KM 110kW [l/100km]