Ocena kierowcy - Volkswagen Golf IV Kombi

Rok produkcji 2002
Volkswagen Golf IV Kombi 1.6 16V 105KM 77kW 2000-2006 - Oceń swoje auto
Inne : Radio...
Inne : Klima
NIE POLECAM TEGO MODELU NIKOMU! Najgorszy wybór w życiu postanowiłem kupić samochód zawsze chciałem mieć golfa IV, a więc za kupiłem 1.6 105km po krótkim czasie wysiadł mi silnik, byłem u 3 różnych mechaników żaden nic niemógl zrobić, zarządziłem wymianę silnika, kupiłem nowy silnik od Golfa 1.6 16v 105km taki sam jaki był fabrycznie, ale również miałem takie nieszczęście, że i ten silnik wysiadł, zarządziłem kolejne wyciągniecie silnika i wstawienie nowego słupka i nowiutkich podzespołów, 2 razy robiona głowica, Wstawilem fajnie wszystko pięknie nagle nie chciał samochód współpracować z LPG, także myślę świetnie kolejny wydatek, kolejne pieniądze w błoto, ale w końcu udało się to zrobić, później kolejny problem olej gubił ciśnienie, samochód zaczynał się gotować po 30 sekundach jazdy temperatura rosła powyżej 90 stopni, no tragedia, samochód po połrocznym remoncie stanął na nogi jakoś jeździ ale koszt tego auta to średnio 8000 zł, ja wpakowałem w niego 16000 zł... a tu 1000 tu 200 tu 500 i się zebrało i żałuje tylko że kupiłem ten samochód jeszcze raz nikomu nie polecam.
Tragedia jak w opisie ogólnym, silnik w **** sobie można wsadzić nic nie da się tym samochodem robić, wyprzedzanie to strach. przy 100km/h ma 3.5tyś obrotów i się cały trzesie
Skrzynia jakoś tam działa, szału nie ma wyje na drugim biegu ale idzie przeżyć.
uklad jezdny jakoś daje rade ale szału nie ma.
Widocznośc jest dość dobra ma wąskie słupki, ale lusterka tragedia.
A idź Pan ... cieknące węże zalewające auto od klimatyazcji ogólnie tragedia, grzeje dobrze w zimię jedyny plus.
kierowca ma sporo miejsca ale wtedy z tyłu jest tragedia, ktoś bez nóg może usiąśc.
Silnika prawie nie słychać chyba, że przy 100km/h i wyżej, w aucie da się muzyki słuchać nie na pełnym zakresie głosności.
Nie polecam, 2 auta bym miał za to ****** i to co w nie wpakowałem.
Nie polecam
łamiące się otwory od wentylacji
Silnik, Klima

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 16V 105KM 77kW [l/100km]