Volkswagen Golf IV Kombi 1.6 16V 105KM 2000-2006 - Oceń swoje auto

IV
Kombi
1.6 16V 105KM 2000-2006

Oceny Volkswagen Golf IV Kombi 1.6 16V 105KM 2000-2006

6 % gorzej niż w segmencie Niższa klasa średnia ( 4,07 )

dodano 01.04.2017 przez

NIE POLECAM TEGO MODELU NIKOMU! Najgorszy wybór w życiu postanowiłem kupić samochód zawsze chciałem mieć golfa IV, a więc za kupiłem 1.6 105km po krótkim czasie wysiadł mi silnik, byłem u 3 różnych mechaników żaden nic niemógl zrobić, zarządziłem wymianę silnika, kupiłem nowy silnik od Golfa 1.6 16v 105km taki sam jaki był fabrycznie, ale również miałem takie nieszczęście, że i ten silnik wysiadł, zarządziłem kolejne wyciągniecie silnika i wstawienie nowego słupka i nowiutkich podzespołów, 2 razy robiona głowica, Wstawilem fajnie wszystko pięknie nagle nie chciał samochód współpracować z LPG, także myślę świetnie kolejny wydatek, kolejne pieniądze w błoto, ale w końcu udało się to zrobić, później kolejny problem olej gubił ciśnienie, samochód zaczynał się gotować po 30 sekundach jazdy temperatura rosła powyżej 90 stopni, no tragedia, samochód po połrocznym remoncie stanął na nogi jakoś jeździ ale koszt tego auta to średnio 8000 zł, ja wpakowałem w niego 16000 zł... a tu 1000 tu 200 tu 500 i się zebrało i żałuje tylko że kupiłem ten samochód jeszcze raz nikomu nie polecam.

dodano 24.07.2012 przez

Za tą cenę nie wyobrażam sobie lepszego wyboru. Auto może się podobać, jest pakowne i dobrze wyposażone. Przyzwoite właściwości jezdne i ponadprzeciętna oszczędność. Brak słabych punktów. Przejechałem nim dotychczas 48 tys. km w trochę ponad półtora roku. Niskie koszty ubezpieczenia. Inna sprawa, że chyba po prostu dobrze kupiłem, gdyż na rynku roi się od zajeżdżonych egzemplarzy mających kolosalne przebiegi. Warto poświęcić trochę czasu i przed kupnem obejrzeć kilka sztuk z różnych lat produkcji.

dodano 13.09.2017 przez

Witam! Auto kupione w sierpniu 2016 r. u Wiesława Laskowskiego (Firma Handlowa Alians 2 Wiesław Laskowski). Wyprodukowane pod koniec 2004 r., więc w dowodzie wbity 2005 r. Po 2 tygodniach od zakupu (192.000,00 km) założona instalacja gazowa (PHU JOT; Szczecin). Aktualny stan licznika to 251.000,00 km. BAJKA. Tankuje i wymieniam części eksploatacyjne. Nie dziwie się, że tak mało jest podobnych egzemplarzy dostępnych na rynku.

dodano 01.12.2010 przez

Całokształt wygląda kiepsko, nie mam najmniejszej ochoty jeździć tym autem, moim poprzednikiem jeździłem z przyjemnością mimo, że był starszy niby słabszy (75KM) i generalnie mniej komfortowy. Zero przyjemności z jazdy!!! Reasumując, Golf z TYM SILNIKIEM to ociężały muł bez najmniejszego polotu.

dodano 19.01.2010 przez

Auto godne polecenia. Nie jest mistrzem ekonomii, ale za to niesłychanie trwałe. Pojemność bagażnika rewelacyjna. Spokojnie zmieści się w nim czteroosobowa rodzina.

dodano 10.11.2004 przez

trochę za drogi w stosunku do oferowanego wyposażenia (ale to nie jest wada, która wychodzi w trakcie eksploatacji)

dodano 11.05.2010 przez

wygurowana cena, ogromna deska rozdzielcza i male prawe lusterko najwieksze wady.

dodano 22.12.2009 przez

Bez większych narzekań, ogólnie auto spisuje się nieźle.

dodano 15.05.2005 przez

Szkoda pieniedzy,zbyt awaryjny