Lista ocen Volkswagen Golf IV Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW 2000-2006 (32) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ManiekZZR
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
skrzynia biegów wypada dobrze jak dla mnie brakuje szóstego przełożenia. Ponieważ jak się goni na autostradzie pełnym gazem ok 210 km/h to silnik ma obroty na poziomie 4200 na min a w dieslu mamy max 5450 obr/min wiec spalanie jest duże i silnik dostaje po dupie. skrzynia jest bezawaryjna
~Mariusz
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Naprawde doskonała.Jeżdrze wpracy Różnymi autami często nowymi japońcami i francuzami,w żadnym biegi nie wchodzą tak lekko i precuzyjnie.Jedynie przy chamowaniu silnikiem na 3biegu słychać lekkie uuuuu.
~jachukruk
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Trzeba jej używać dosyć precyzyjnie tzn. sprzęgło zawsze do końca i dobrze wyczuć umiejscowienie poszczególnych biegów. Po jakimś czasie już to nie przeszkadza i nabiera się odpowiednich nawyków.
~mao303
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Jak to VW trzeba trochę siły i potrafi odbić. Sprzęgło bardzo dobre, średnio twarde łapie w połowie przez pewien zakres wciśnięcia (ciężko go zadusić przy ruszaniu- szybkim puszczeniu)
~donpako
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
0 problemów wszystkie biegi skaczą precyzyjnie, za minus brak 6 :( aczkolwiek na naszych "autostradach" i tak nie ma gdzie wbić 6 wiem bo jeździłem lagunom 6 biegową.
~albercik
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Narazie biegi działają bez zarzutu i oby tak dalej, wcześniej miałem Punto i trochę zjadłem nerwów kiedy linka spadała podczas jazdy i mogłem jedynie się zatrzymać!
~Demoniszcze
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Okej, żadnych problemów, biegi wchodzą delikatnie i precyzyjnie, najfajniejsza trójka i czwórka... Piątka ma racje bytu od 80 km/h , czwórka do 120 km/h max
~adrep21
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Nie mam większych zastrzeżeń. Czasem niektóre biegi nie wchodzą za pierwszym razem, ale samochód ma trochę przejechane. Całkiem elastyczna. (wersja 5-biegowa)
~właścicel golfa
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Niby ok. i precyzyjna ale 3. i 4. często haczy. Zdarza się, że wsteczny zgrzyta. Dla porównania w Astrze II o wiele przyjemniej.
~GOLF TDI PD
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
rewelacja , lewarek jest dostrojony perfekcyjnie wystarczy nakierować na odpowiedni bieg i zostaje sam wciągniety.
Volkswagen Golf IV Kombi