Lista ocen Volkswagen Golf IV Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW 2000-2006 (49)

~batt
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Posiadam bardzo dobrze wyposazoną wersję Pacific, klimatronik, 4x szyby i lusterka, 10x airbag, skorzana kierownica, radio ze zmieniarka, abs, esp... Porownujac do innych golfow jakie sie widuje na ulicach to przepasc na korzysc. Wszystko sprawne.
~no more vw
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
terkoczacy jak ... nawet nie ma do czego porownac. a turbina juz dwa razy poszla sie czesac i dodatkowo zonk z przeplywomierzem (Silnik)
~dariustaw@interia.pl
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
To moje pierwsze niemieckie auto i jak narazie najlepsze z tych co miałem ale nie chce zapeszać.
~GodGod
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Nie byłem na poczĄtku fanem Golfa, ale po 280 tys. bez żadnych awarii (wymieniałem rozrządy i amorki po 200tys., oraz ekploatacyjne - klocki, filtry itp.) uważam, że to po prosty super autko. Kocham Go. Jak tylko wyjdzie Golf 5 kombi, to wymieniam natychmiast (oczywiście tylko dieselek). Mankamentem jest to że bieże olej (ok. 0,8l na 15 tys.). Ale TDI z pompowtryskiwaczami wszystkie biorą. Tylko ryba nie bieże
2,9
~posiadacz
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Przeciętniak pod absolutnie każdym względem, nie wyróżnia się niczym a ma pare wad które wkurzają w porównaniu do konkurencji.
~monrz@poczta.onet.pl
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
przejechalem przez 2,5 roku prawie 200000 km (35% autostarda, 15% miasto, reszta drogi krajowe polskie (60%) i niemieckie (40%)). Zadnych napraw i nie planowych wizyt w warsztacie. Wszystkie obslugi w autoryzowanym warsztacie w Wolfsburgu. Zawsze odpowiednie materialy eksploatacyjne wymienione w odpowiednim czasie. Jestem zadowolony.
~GOLF TDI PD
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
bardzo ładnie przyspiesza, bardzo elastyczny, troszeczkę glosny w wysokich obrotach (Silnik)
~katherine
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Posiadam to autko, ale nie skusiałabym się na nie jeszcze raz. Wielki plus tego samochodu to spalanie(poniżej 5 litrów) i to, że można wyjechać nim w dłuższą trasę(ale wyprzedzać nim to masakra, potrafi złąpać chwile zawiechy i dopiero do przodu szybciej), jednak elektryka żyje własnym życiem np.elektryka szyb (często wysiada i okna się nie otworzy ani nie zamknie, dopiero po jakimś czasie wraca sama do normy) lampki kontrolne na komputerze...
~klasaauta
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
autko idealnie trzyma się drogi, autostróż ESP czuwa i jest niezawodne, już kilka razy się o tym przekonałem (Układ jezdny)
~mao303
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Jak to VW trzeba trochę siły i potrafi odbić. Sprzęgło bardzo dobre, średnio twarde łapie w połowie przez pewien zakres wciśnięcia (ciężko go zadusić przy ruszaniu- szybkim puszczeniu) (Skrzynia biegów)
Volkswagen Golf IV Kombi