Lista ocen Volkswagen Golf IV (79)

2,7
~KORNEL
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
WSPANIAŁY SILNIK W ZŁYM SAMOCHODZIE. BEZAWARYJNOŚĆ W VW NIE ISTNIEJE. JEST PROBLEM ZBYT DUŻY, ABY GO OMIJAĆ. SAM SILNIK NIE WYSTARCZY. ŻEBY W TAK DROGIM SAMOCHODZIE ODLATYWAŁA TAPICERKA, ALBO PRZESTAŁ DZIAŁĄĆ CENTRALNY ZAMEK, TO LEKKA PRZESADA.
1,9
~Marek1980
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
zamały dla osób co mają pow 180cm wzrostu. Polecam autko dla knypli (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~-=conquer=-
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
Po takim przebiegu autko czasem w zimie nie odpali za pierwszym razem. (Silnik)
4,1
~mario 85
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
mogło by być lepiej miasto 7-9 litrów 8km do pracy więc silnik zimny, trasa ok 6-7 litrlow 140-160 km/h, bardzo dużo zamienników (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
4,1
~Trzajna
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
przyspieszenie,elastycznośc, spalanie na nasjwyższym poziomie poziom hałasu ipraca silnika(sdzczególnie na zimno) tylko przeciętna. (Silnik)
~martio
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
GOLF v 1.9 TDI - BARDZO WYGODNE AUTKO, CICHUTKO CHODZI WOGÓLE SIĘ NIE CZUJE ŻE TO DISELEK :) PRZEPIĘKNA SYLWETKA AUTKA, WSZYSTKO W ŚRODKU DOPRACOWANE, POLECAM TO AUTKO
~Sylwia/Robert
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Przedtem mieliśmy Palio, trochę więcej miejsca było...ale co tu miejsce porównywać :) (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~misiek
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
naprawde warto kupic oczywiscie w pelnym wyposazeniu jak ja kupilem pelna elektronika
~Miś
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Silnik bardzo elastyczny, oszczędny przy normalnej eksploatacji, bardzo cichy, nie należy go kręcić do max obrotów, ani też zadławić na niskich obrotach. Od 2 tyś. do 3,5 tyś to max i najlepsza kultura pracy silnika i spalanie też będzie niskie. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf IV
6,1
8,8
9,7
~beryl
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
Autko super. Male problemy z elektronika - immobilaizer ale skonczylo sie na przekodowaniu kluczyka. Poza tym super. Polecam ale oczywiscie tylko egzemplarze z normalnym i prawdziwym przebiegiem( u mnie 170000km). Niestety o dobry egzemplarz trudno.