Lista ocen Volkswagen Golf IV (197)

~LafarM
Kombi 1.6 100KM 74kW
Największy minus to jakość wnętrza. Gumowane plastiki które się rysują i słaba jakość materiału na siedzeniach. Za to bardzo trwałe zawieszenie, przyzwoity silnik połączony z bardzo dobrze dobraną skrzynią biegów.
~Tomek
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Co jakiś czas mam problemy z wrzuceniem 1 i 2 biegu (Skrzynia biegów)
~failsafe@o2.pl
Kombi 1.6 100KM 74kW
bezpieczny, solidny samochód przeznaczony raczej dla statecznych kierowców, nie imponuje dynamiką ani spalaniem. W zasadzie patrząc na jego spalanie, to chyba nie jest to samochód stworzony dla ludzi lubiących deptać. U mnie, przy szybkiej ale płynnej jeździe spala ok 7 l / 100 km w cyklu poza miejskim. Prędkość maksymalna: 190 km/h. Aby go do tego poziomu rozbujać (110 KM, 1,6) potrzeba bardzo długiego lotniska. W praktyce - tak jechać można...
4,1
~paweł
Kombi 1.6 100KM 74kW
Gdyby nie epizod z paskiem rozrządu (oczywiście pękł na wyjeździe i w sobotę wieczorem), to można określić jako idealne. Z tym, że wydaje mi sie, że auta robione na Polskę mają trochę gorsze części niż na zachodzie, przez co bardziej zawodne. Napewno można polecić ze względu na bezproblemową odsprzedaż i dostęp do części i zamienników.
~Konan
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Podoba mi się i jest przyjazny dla mojej kobiety :-)
3,4
~panas
Hatchback 1.6 100KM 74kW
vw golf 4 nie jest zlym autem,jezdze golfem prawie 2lata, zrobielm 35tys,nic zlego sienie dzialo, ale denerwuja male usterki,elektryka,tylna wycieraczka.ale ogolnie moge poleci auto ale nie jako rodzine.
~krzysiek
Kombi 1.6 100KM 74kW
udane autko mój egzemplarz to salonówka jestem II włascicielem od 2 lat zrobiłem nim już 52.000 i nic się poważnego nie dzieje zawsze do celu :) i jeszcze nigdy nie zawiódł ! a instalację LPG polecam brak zauważalnej różnicy w mocy a w kieszeni.... aż miło podjeżdżać pod stację.
~mariusz
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Auto w wersji kombi, kupiłem w salonie,użytkowałem przez 5 lat zrobiłem 100000 km,auto przeciętne bez rewelacji
3,2
~fred
Hatchback 1.6 100KM 74kW
potworny zawód. to mój siódmy golf więc wiem jak te auta jeździły
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf IV
6,1
8,8
9,7
~Marcin
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Auto kupiłem od Niemca... miał udokumentowane 103 tys..prawie 4 lata temu.. do teraz wlewam paliwo i śmigam... mam kilka drobnych usterek do naprawy... ale to wszystko pikuś nie wpływający na jakość jazdy teraz jeździ IV żonka... powiedziała że innego nie chce !!