Lista ocen Volkswagen Golf V Hatchback (201) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 230 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~szmigiel
Hatchback 1.4 80KM 59kW
Jeżdżę tym autem ponad 2 lata, zrobiłem nim prawie 70 tyś km i jak na razie żadnej poważnej usterki no może po za łożyskiem skrzyni które trzeba było wymienić, a nie była to tania naprawa, ale może zużycie tego elementu przyśpieszył jego poparzeni właściciel.
~Danek
Hatchback 2.0 SDI 75KM 55kW
Jak na przebieg można mówić o niezłym wyniku, Raz wymiana jakieś czujnika, i odłączający się kabelek od jakiegoś innego czujnika od hamulców. Generalnie dobrze. Podony poziom bezawaryjności obserwowałem w Lanosie. W przeciągu 5 lat wymieniłem 6 żarówek.
~Gregor892
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Dużo by wymieniac wszystko trzeszczy łamie się i wyciera x3 szybciej niż w innych starszych autach nap. włącznik świateł dawno stracił czarny kolor odpadł z niego lakier tak samo jak z włączników opuszczania szyb, odpadają gałki od seryjnego radia
~ROBROY1
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
MNÓSTWO SCHOWKÓW W PORÓWNANIU DO MK4, MIĘKKA DESKA ROZ., DOBRA JAKOŚĆ PLASTIKÓW (DOBRZE SPASOWANE, JAK DO TEJ PORY NIC NIE TRZESZCZY), WYGODNE KUBEŁKOWE SIEDZENIA, WSZYSTKO NA MIEJSCU TAM GDZIE POWINNO BYĆ (CZYTELNY UKŁAD PRZYCISKÓW OBSŁUG INTUICYJNA)
~Panek
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Żadnych usterek jak do tej pory nie miałem, wszystko działa super. Wiadomo że takie elementy jak hamulce, klocki itd. to są elementy eksploatacyjne i w każdym samochodzie się je wymienia, dlatego nie będę tego wpisywał że to usterka.
~reality
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
w ciągu 5,5 roku wymieniłem tylko gniazdo zapalniczki (nie palę ale korzystam z gniazda do ładowania telefonu i gpsu) - bo przestało w nim działać podświetlenie LED - oczywiście wymiana na gwarancji w drugim roku posiadania auta...
~mSala
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Drobne problemy związane z zaświecaniem się kontrolek, np. poduszki powietrznej. Okazuje się, że to tylko czujnik. Raz niestety przez czujnik (kontrolka silnika), trzeba było wezwać lawetę. Auto nie chciało odpalić.
~Adam
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Choroby wieku dziecięcego, moje auto jest z pierwszych wyprodukowanych egzemplarzy. Odklejające się uszczelki drzwi - wymienione i jest w porządku. Serwis nie potrafił zamontować radia? Dopiero po czasie się nauczyli.
~margiel60
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
nie chce mi sie wszystkiego wyliczać, ale środek to składali chyba w Albanii, bo taniej. Niechlujny montaż, złe spasowanie. Żałuje zakupu, a znajomi namawiali tak bardzo. Sprzedaję go na wiosnę i wracam do "japończyków".
~Miś Kolargol
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
Często psuje się otwieranie drzwi na odległość, trzeba otwierać z kluczyka, wycierają się plastiki przy łokietnikach, włączniku świateł itd. Po za tym normalna eksploatacja, coś czasem trzeba wymienić.
Volkswagen Golf V Hatchback