Oceny Volkswagen Golf V Hatchback 1.4 TSI 140KM 103kW 2005-2008

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Volkswagen Golf V Hatchback 1.4 TSI 140KM 103kW 2005-2008

~Lukaszzz
Hatchback 1.4 TSI 140KM 103kW
Jezdze juz swoim golfem 9 lat, ktory kupilem w polskim salonie.Jak narazie jestem bardzo zadowolony.Silnik bardzo zrywny, przy wyprzedzaniu kierowca czuje sie bardzo pewnie. Miedzy czasie uzytkowania slyszalem bardzo negatywne opinie na temat silnikow tsi 140km. Przy przehechaniu 110tys. wymienilem rozrzad bo slychac bylo jak lancuch tlucze przy odpalaniu na zimnym silniku. Po wymianie cisza do dnia dzisiejszego. Polecam ten samochod. Dodam ze...
3,5
~le mur
Hatchback 1.4 TSI 140KM 103kW
Mam od nowośći, 140 konny silnik benzynowy daje niezłego kopa, duża radość z jazdy,mało pali, na razie bez awarii (30 tys przebiegu) Żałuje że nie kupiłem kombi. Jedyna rzecz jaka mi przeszkadza i to od początku to radio- jest dupiane i brzmienie tragedia, w aucie za tyle pieniędzy to skandal! Zastanawiam się jak je wymienić na inne i założyc dobre glośniki.
~M
Hatchback 1.4 TSI 140KM 103kW
Chyba jedno z lepszy aut w swojej klasie. Płacisz więcej , ale za parę lat bedze wiadomo jaka jest wartość tego auta. Wystarczy spojrzec na zadbane 10 letnie "czwórki" i jest wiadomo o co chodzi. Na pewno w detalach mogą byc lepsze auta. Wiem, że są to dobrze ulokowane pieniadzie.
~100klecha
Hatchback 1.4 TSI 140KM 103kW
Jestem jak na razie bardzo zadowolony,zobaczymy za parę tysięcy kilometrów czy będzie tak różowo.
3,6
~Mirek
Hatchback 1.4 TSI 140KM 103kW
Doskonale to by było bez silnika ale przecież trzeba na czymś jezdzić...
ogólnie bardzo dobre auto,dające frajdę z jazdy,wkońcu 140 KM
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf V Hatchback 1.4 TSI 140KM 103kW
7,8
~Jarek
Hatchback 1.4 TSI 140KM 103kW
Polecem, bardzo dynamiczny i cichy. Mam wersję 3d i wygląda super! Jazda w nocy na ksenonach to czysta przyjemność i to podświetlenie tablicy na niebiesko - super!
~Jarni
Hatchback 1.4 TSI 140KM 103kW
Bardzo dobra 6 biegowa skrzynia daje możliwość ekonomicznej jazdy i można wrzucić 6 bieg przy niskich prędkościach. (Skrzynia biegów)
~darek
~Greg
Hatchback 1.4 TSI 140KM 103kW
Silnik z podwójnym doładowaniem(turbina i kompresor) spisuje się świetn ie,super elastyczność i osiągi! (Silnik)
Volkswagen Golf V Hatchback