Lista ocen Volkswagen Golf V Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW 2003-2008 (27) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adik
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Cena w salonie za nowy samochód (wersja UNITED - bogato wyposażona)była wysoka. W Niemczech kosztowała ok. 23 000 euro, na rynku polskim najprawdopodobniej nie była oferowana. Sprowadzenie tego auta z Niemiec kształtowało się w granicach ceny nowego kompaktu w Polsce z najsłabszym silnikiem benzynowym w podstawowej wersji. Myślę, że stosunek ceny do jakości i wyposażenia można uznać za b. dobry. Jestem zadowolony.
~Darekt8@wp.pl
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Droższy od Forda ,peugota ale coś za coś.Nie zwracam uwagi na inne marki interesuje mnie głównie vw oraz audi.Niemiecka precyzja - małem przed tem golfa 3 1.9 TDI 90 KM - byłem bardzo zadowolony następnie Golfa 4 kę 1.9 TDI 130 KM.Nie miałem żadnych usterek.W mojej przygodzie z vw tylko wymiana sprężynki w skrzyni biegów w golfie 3 poza tym tylko Wymiany płynów , pasków i klocków.
~w1986@wp.pl
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
No niestety to jest tak na dobrą sprawę pierwszy i jedyny minus tego auta. Jest drogie. Jednakże jeśli kogoś stać na zakup tego auta, a jednocześnie nie przesiada się z auta z klasy limuzyn, to naprawde warto dołożyć troszkę w porównaniu do najbliższej konkurencji i zakupić VW GOLF V.
~golfiarz\"2\"
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Nie kupiłem nowego to nie wiem do końca jak to jest, aczkolwiek wart swojej ceny w jakim wieku by nie był. Warto poszukać zadbanego egzemplarza.
~seag
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Przeciętny stosunek jakości do ceny. Patrząc na ceny części zamiennych do silnika to jakaś porażka(ceny z kosmosu, nowa głowica prawie 6 koła)
~Silver
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Dość drogi przy zakupie, jednak rekompensuje się to podczas użytkowania. Zdecydowanie warto wydać te pieniądze przy perspektywie użytkowania 5 lat - 150k km
~fabryka mebli
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
drogi jest to fakt ale lepszy vw niz jakis niesprzedawalny francuz albo mala toyota dla mnie super robie 50tys rocznie mysle ze dobry zakup
~b.s.
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Sporo kosztował przy bogatym wyposażeniu. Na szczęście ze względu na dotychczasową minimalną usterkowość w sumie jest dobrze.
~Daro999
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Samochód jest droższy niż konkurencja, ale uważam że jak mamy samochód z pewnego źródła to naprawdę warto.
~golfista
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Wykończenie na wysokim poziomie, ale za tę cenę można już chyba kupić coś bardziej trwałego.
Volkswagen Golf V Hatchback