Ocena kierowcy - Volkswagen Golf VII Hatchback 5d Facelifting

Franciszek, 5 lat temu
Silnik 1.4 TSI 125KM 92kW
Rok produkcji 2017
Volkswagen Golf VII Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW 2017-2019 - Oceń swoje auto
Silnik : Tyle się nasłuchałem, a tu miłe zaskoczenie.
Od lutego br w domowej spokojnej eksploatacji. Z każdym dniem weryfikuję pozytywnie nasze odczucia użytkowe auta. Materiały, wykonanie szczególnie wewnątrz to już klasa premium, estetyka satysfakcjonująca. To nasz pierwszy VW, Comfort Line, i jestem zmuszony :) do stwierdzenia - to była dobra decyzja !
Elastyczny, cichy, oszczędne zużycie paliwa.
Bez jakichkolwiek uwag, od jedynki do 6 plus wsteczny - od wyjazdu z salonu.
Określenie pasażerów - samochód płynie :)) i świetnie się prowadzi, przyklejony do drogi.
Spasowanie bez uwag, lakiery teraz wodne, miękkie - to i woskowanie niezbędne, takie eko czasy nastały.
Dookoła całkiem niezła, czujniki przód tył czy to garaż, parking, są po prostu dobre. Na trasie szczególnie, świetny tempomat - utrzymywaniem bezpiecznej odległości przed nosem, a i w mieście zaskakujące hamowanie jest natychmiast wykrywane - super sprawy.
Bezproblemowa - wsiadasz jedziesz ! Wygodnie.
Zimno ciepło bez uwag - dwie strefy, same plusy.
Wygodnie, przestrzennie.
Cicho po prostu, na autostradzie swobodna rozmowa, szum opon. Wyprzedzanie, takie depnięcie, słychać silnik, ale rozmawiamy normalnie, no wiadomo ostro przyspieszył - jest po prostu "cicho" !
Nowy, tylko paliwo, 4 lata gwarancji.
Porównywaliśmy wiele marek - jednoznaczny wybór Golfa, bo jakość wykonania i wyposażenia z nawigacją włącznie, automatyczny hamulec ręczny, LEDy etc - nie widzę konkurenta do porównań za tę cenę.
BRAK - oby NIGDY.
OBY NIGDY.