Lista ocen Volkswagen Golf VII Hatchback 5d (78)

~Nikod
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Golf jak to Golf, trochę nudny ale do bólu poprawny, nie można się do niczego przyczepić, w wersji Comfortline, jest to co być powinno jeżeli chodzi o wyposarzenie, może mogli by dać w standardzie climatronik.
~gregi_be
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
Auto kupione w salonie VW z drugiej ręki z przebiegiem 86kkm. Do dzisiaj zrobione kolejne 10kkm i muszę przyznać, że auto sprawuje się całkiem ładnie. Na dojazdy krajówkami + miasto i sporadyczne dłuższe trasy idealne. Nie jest to demon prędkości, przy niskich obrotach zbiera się ciężko, jednak gdy już jedziemy powyżej 40km/h jazda staje się płynna i wygodna i tak aż do 140km/h gdy znów brakuje mocy. W środku, w porównaniu do poprzednich...
2,7
~Rafał
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 150KM 110kW
Samochód przeciętny lepiej zrobiony Skoda Rapid. Sprzedałem po 7 miesiącach. Kupiłem właśnie Opel Astra V. Jeżeli ktoś pisze, że Golf to super samochód to nie jeździł innymi samochodami tej klasy i wyższej. Żona ma Skodę Citi Go moim zdaniem super auto. Golfa sprzedałem Skody nie sprzedam.
2,6
~Pio777
Hatchback 5d 2.0 TDI-CR DPF 150KM 110kW
Sporo usterek i elementów słabej jakości. Kiepska karoseria ze względu na rdzę na tylnej klapie, jakość tapicerki do bani. Silnik sprawia wrażenie słabszego niż 150 km. Słabe koło dwumasowe. Ostatni raz kupiłem bubel ze znaczkiem vw.
~KSKWA
Hatchback 5d 1.2 TSI 85KM 63kW
1.2 to maluszek, ale potrafi dać przyjemność z jazdy. (Silnik)
~Ps
Hatchback 5d 1.2 TSI BlueMotion Technology 110KM 81kW
Cichy, ekonomiczny, niezłe jak na pojemność osiągi. Niewidoczne zużycie oleju (25000km) (Silnik)
~johny
Hatchback 5d 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Silnik należy to dośc trwałych i eleastycznych jednostek grupy VW przez cały okres użytkowania nie sprawiał większych problemów. (Silnik)
~Poncjusz16
Hatchback 5d 1.2 TSI BlueMotion Technology 110KM 81kW
Auto kupione na wyprzedaży cena bardzo dobra ( w cenie skody rapid). Super wyciszenie, spasowanie materiałów. Za te pieniądz nie ma nic lepszego
~Wiesmann
Hatchback 5d 2.0 TDI-CR DPF 150KM 110kW
Samochód wspaniały, polowałem na Mazdę 3 z salonu, zamiast niej kupiłem 2 letniego Golfa o kilka tys taniej i nie żałuję.
~Carmen
Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW
boczny słupek między drzwiami po stronie pasażera wyraźnie zmniejsza widoczność (Widoczność)
Volkswagen Golf VII Hatchback 5d