Lista ocen Volkswagen Golf VII (11)

~Sabunim
GTI 5d 2.0 TSI 230KM 169kW
Polecam wszystkim z czystym sumieniem, porównywałem ten samochód z wszystkimi dostepnymi na rynku focus st bardzo plastikowy, seat leon cupra technika z golfa VI, type r jeszcze nie było tego nowego modelu więc tutaj nie wiem, jeździłem A45 AMG ale konfiguracja wyszłą prawię za 200 tys zł, s3 odpadło bo nie w moim typie. Kupiłem GTI ze względu na czerwone akcenty w środku i na zewnątrz prezentuje się bardzo ładnie, jeździ jeszcze lepiej. Jak...
3,4
~karol
GTI 5d 2.0 TSI 230KM 169kW
bardzo dynamiczny silnik oszczedny przy spokojnej jezdzie 7 l w trasie . Przy wiekszycj obrotach spalanie 20 l Niestety najwieksza bolaczka jest rozciagajacy sie lanccuch rozrzadu ktory slychc przy uruchomieniu. koszty w tysiacach niestety. opinia jak najabrdziej prawdziwa aktualna tego roku (Silnik)
~Johnny
GTI 5d 2.0 TSI 230KM 169kW
O golnie auto godne polecenia ,bardzo dobra jakość wykonania wnętrza - materiałów,spasowania elementów. Przestronny jak na swoja klasę kompakt - jedynie troszkę mały bagażnik na głębokość ( przydało by sie 30cm więcej) . Idealny do miasta ze względu na gabaryty oraz na trasę ze względu na moc oraz aerodynamiczny kształt.
~DJ Paulu
GTI 5d 2.0 TSI 230KM 169kW
Samochodem można podróżować w ciszy i komforcie do prędkości ok 130 km/h. (Wyciszenie)
~Maciek
GTI 3d 2.0 TSI 230KM 169kW
Dynamiczny i jednocześnie oszczędny. Z dużym potencjałem do podniesienia mocy. Fabrycznie ma 6 KM i 34 Nm więcej niż deklaruje producent. Samym programem można osiągnąć moc rzędu 300 KM i 450 Nm. (Silnik)
~A taki tam
GTI 5d 2.0 TSI 230KM 169kW
Bardzo fajne autko. Duzo frajdy z jazdy, szczególnie na krętych drogach. A do tego da się go używać na codzień.
~Konrad
GTI 5d 2.0 TSI 230KM 169kW
W tym przedziale cenowym po prostu nie ma lepszego auta. Idealny wybór dla kogoś, kto ma zacięcie motorsportowe i w przyszłości chce zainwestować w coś jeszcze szybszego :) Spalanie mogłoby być trochę mniejsze ale coś za coś. Z tym autem trudno się oprzeć ścigania na światłach z każdym napotkanym kierowcą. Przydałoby się 4x4 ale wiadomo, do tego to już Golf R, a to już zupełnie inna półka cenowa.
~darek
GTI 5d 2.0 TSI 230KM 169kW
autko bardzo przyjemne w codziennej eksploatacji całkiem praktyczne
~david_shahnazari
GTI 5d 2.0 TSI 230KM 169kW
Auto jest zrobione na 301km, przed modami palił max 12 litrów w mieście przy troche agresywnej jeździe. Teraz pali średnio 12 litrów w cyklach mieszanych. Po mieście, troche agresywnym stylem jazdy osiągam średnio 13-14 litrów max 15l. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf VII
7,3
~Zoutzek
GTI 5d 2.0 TSI 230KM 169kW
Nie jest tak zle. Spokojna jazda w mieście jest 9l/100km, jak wariat 14l/100km :) w Trasie = 200 km/h = 13l/100km, 140 km/h = 9.5l/100km, 100 km/h = 7.5l/100km, 80km/h = 6.5l /100km. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )