Oceny Volkswagen Jetta III

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Volkswagen Jetta III

~Kaśka R. (kasia_ry1@wp.pl)
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Moja Jetta jest w automacie, ma centralny zamek, szyberdach, immobilaizer, wspomaganie kierownicy, ale to dlatego iż ma w dowodzie wpisane składak, lakier w stanie idealnym, ciemno-szary metalik, nie znać na niej brudu, to duża zaleta, wzbudza często zainteresowanie wśród wielbicieli niemieckich starszych aut:-) oraz posiadam masę ulotek o treści: "kupię to auto"
~ rogodzinski@torun.home.pl
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
autko wspaniale na trasie pali do 7 l niezawodne bardzo bezpieczne przy uderzeniu z przodu ladnie sie sklada i drzwi otwieraja sie bez problemow(byla rozbita przy predkosci 120)naprawa wyniosla mnie tanio i nadal od roku sprzwuje sie wspaniale
~chriszatwork@hotmail.com
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
patrzac na wiek i przejechane kilometry uwazam, ze to bardzo dobry samochod mimo produkcji w Meksyku, nie ma problemow z odpalaniem przy -30 stopniach C., wymieniam olej regularnie, wlewam rope i jezdze, jest to auto, ktore wozi mnie do pracy (robie ok 500km tygodniowo)
~jetta-3@wp.pl
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Gdyby karoseria była ocynk blacha ,albo jakieś włókno :-))) byłoby doskonale , lecz nie ma tak dobrze i parę parch znajdzie się po każdej zimie do usunięcia.
~ja
Sedan 1.4 i 60KM 44kW