Lista ocen Volkswagen Jetta V (81) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 76 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~SG
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Na początku użytkowania zauważyłem przecieki szybek (tych trójkątnych) tylnych drzwi, zarówno lewych jak i prawych. Naprawy nie pomogły, ale okazało się, że przeciekają tylko podczas mycia auta i \"podlewania\" szyb od dołu do góry. Od samego początku miałem do czynienia z delikatnym rezonansem z rejonu prawych drzwi przy prędkości powyżej 90 km/h. Pasażerowie nie zawsze słyszeli, gdy radio było włączone w ogóle. Sam zdiagnozowałem -...
~MSR
Sedan 1.6 102KM 75kW
zamiast jeździć autem ciągle muszę odwiedzać serwis; awarie: nieszczelne tylne reflektory, wymiana czujnika pasów w siedzeniach, awaria poduszki powietrznej, trzeszcząca deska rozdzielcza, skrzypiące fotele przednie( naprawiano kilka razy usterka nie usunięta), sypiąca się gąbka z przedniego siedzenia, awarie zawieszenia, przeciekające obie pary tylnych drzwi (usterka nadal nie usunięta)......
~miki69
Sedan 1.6 102KM 75kW
a w drobiazgach jest sedno sprawy, zamek przód od kierowcy po 4 latach (700zł), zamek przód od pasażera po 5 latach (700zł), zamek klapy bagażnika po 3 latach (500zł), jednym słowem ręce opadają, niby nowe auto a dokładać trzeba non stop, nie wiem jak u innych producentów...
~golf@pro.wp.pl
Sedan 2.0 TDI-CR 140KM 103kW
Przeciętnie, ponieważ nękają mnie drobiazgi, które często dają o sobie znać: skrzypiący fotel pasażera i niemiłosierne trzeszczenie w górnej części deski rozdzielczej - przy określonych prędkościach. Wiem, że to nie Audi ale nie powinno to się zdarzać w dwuletnim aucie.
~Przemek
Sedan 1.6 102KM 75kW
Duperele, które nie powodowały zaniechania jazdy. Wymieniona sonda zaraz po założeniu instalacji LPG (koszt około 800 zł), przełącznik oświetlenia wewnętrznego (wyrobił się plastik - około 80 zł używka). Reszta to rzeczy typowo eksploatacyjne
~miloo
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Dość częste popsuły się oba lusterka wsteczne zaczęły latać bo rozpadła się płytka podstawa oba zaciski hamulców tylnych, czujnik temperatury , opadły drzwi. To nie jest niemiecka jakość znacznie poniżej poprzednich modeli produkowanych w Niemczech
~Rxx
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Przez okres 1 roku i zrobieniu tym autem ok. 25000km nie mam sie do czego doczepic. Wymiana po zakupie rozrzadu wszystkich plynow i filtrow i co bardzo mnie zdziwilo auto posiada jeszcze orginalny akumulator ktory daje jeszcze rade na mrozach.
~kuba
Sedan 2.0 TDI-CR 140KM 103kW
Myślałem że VW to niemiecka precycja .. Za tę cenę ... można oczekiwać więcej ... Po dwóch tysiącach km, trzeszczy i skrzypi fotel kierowcy (w tym tygodniu już 3 raz będę się z tym udawał do serwisu). Opróćz tego bardzo głośno zaczęły działać wycieraczki ..
~Michał
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
auto się nie psuje choć miałem usterkę na pasku klinowym zużyło się sprzęgło alternatora i napinacz po za tym turbina wtryski zero problemów z dpfem jak dbasz tak masz ja robię trasy więc jestem bardzo zadowolony
~radeq658
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Wymiana wkładu zamka tylnych lewych drzwi koszt około 350zł. Po za tym żadnych innych drobnych usterek samochód nie posiadał prócz przetarcia jednego węża od zbiorniczka od chłodzenia przez pokrywę silnika. Koszt naprawy zerowy ;)