Lista ocen Volkswagen Jetta V (72) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 85 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~golf@pro.wp.pl
Sedan 2.0 TDI-CR 140KM 103kW
Auto wyposażone jest w Climatronic dwustrefowy. Używany zarówno w lecie jak i zimie. W trybie auto obywa się bez zbędnych przeciągów - zarówno ogrzewanie jak i chłodzenie przebiega sprawnie. Auto potrzebuje zaledwie kilku minut na osiągnięcie żądanej temperatury. Warto dopłacić do klimatyzacji automatycznej, bo oszczędza nam sporo pracy przy \"kręceniu\" manualem. Dodatkowo do mojego egzemplarza zamówiłem podgrzewane fotele - coś...
~Rafał
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto w zimie nagrzewa się bardzo szybko nie udało mi się ustalić ale podejrzewam że ma jakąś dodatkową nagrzewnice ponieważ już po około 30 sekundach od uruchomienia pojazdu w zimie potrafi z nawiewów lecieć ciepłe powietrze, klimatyzacja w cieplejsze dni również jest wydajna i potrafi szybko schłodzić wnętrze.
~radeq658
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto posiada klimatyzacje dwustrefową climatronic. W słupkach a są dodatkowe nawiewy oraz na samym środku deski rozdzielczej i osobne wywietrzniki dla pasażerów z tyłu. To wszystko powoduje, że auto w lato szybko się schładza a w zimę po około 3km od miejsca ruszenia już dmucha przyjemnym ciepłem.
~Mariusz Żuławski
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Tu piątka dla koncernu VW. Choć mam tylko wersję Trendline, czyli podstawową, i klimatyzacja to Climatic...to działa rewelacyjnie i latem kiedy chłodzi bardzo szybko jak i zimą kiedy nagrzewa się już po kilometrze i mam cieplarnię w aucie:)
~zbigniew
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Super wentylacja i klimatyzacja cyfrowa dwustrefowa Climatronic. Kompletny brak przeciągu wewnątrz. Pracuje cicho i skutecznie. W wielu innych samochodach jest potworny przeciąg przy pracy cyfrowej klimatyzacji i wentylacji.
~Przemek
Sedan 1.6 102KM 75kW
Klimatronik dwustrefowy jest wydajny i nie sprawiał żadnych problemów przez cały okres eksploatacji. Ogrzewanie działa, podgrzewane fotele są, nic do szczęścia więcej w tej kwestii nie trzeba
~SG
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Climatronic - wybranie automatycznego ustawiania wentylacji może przeszkadzać np. poprzez zbyt mocny/głośny nawiew (gdy samochód stoi na słońcu), powrót do ustawień ręcznych załatwia problem.
~N
Sedan 1.6 102KM 75kW
Klimatyzacja 2 strefowa daje rade. Szkoda ze w tylnej cześci pokazdu nie bylo kratki wentylacyjnej. Moze to przez to ze mialem wersje Trendline. Nigdy mnie nie zawiodła.
~Rxx
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Climatronik dziala bez zarzutow, tylna szyba z lusterkami bardzo szybka reakcja na mrozach.Bardzo dobre dojscie przy wymianie filtra kabinowego( samemu w ok. 2 minuty)
Dziennik kosztów dla Volkswagen Jetta V
6,3
8,9
8,6
~sławek
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Jak na razie w okresie zimowym super, podgrzewane fotele robią dobrą robotę w mroźne dni. Klimatyzacji, tak w stu procentach jeszcze nie miałem okazji wykorzystać.