Lista ocen Volkswagen Jetta V (94) - Widoczność

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~radeq658
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Widoczność jest dobra dla osób z wzrostem 185cm. Dla mnie mierzącego 189 niestety lusterko jest w samym środku widoczności i kiedy skręca się na krzyżówce należy zachować szczególną ostrożność. Do parkowania tyłem też trzeba się przyzwyczaić, gdyż szyba jest dość mocno pochylona ale za to słupki C nie są przesadnie grube. Ogólnie uważam że widoczność jest dobra. Jedyna rzecz która przydałaby się w moim aucie to przyciemniane lusterko środkowe...
~mariuszbxl@hotmail.com
Sedan 2.0 TDI-CR 140KM 103kW
jest to samochod tzw limuzyna czyli ma swoje okreslony wymiary jednak dla mnie osobiscie nie robi problemu przy parkowaniu tylem bez czujnikow parkowania ,mam wprawe wieloletnia poruszam sie na codzien po Brukseli i tu mozna sie dodrze nauczyc parkowac na w miare malej powierzchni,brak miejsc na samochody.Trzeba sie szybko zapoznac z gabarytami lecz generalnie w tej cenie powinno to miec w standarcie
~radkos
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Widocznośc jest OK, ale ... do tyłu to raczej bez czujników parkowania w mieście wielu kierowców będzie miało PROBLEMY. Natomiast VW wychodząc naptrzeciw tym \"niedogodnościom\" daje możliwość zamontowania czujników (pakiet drigowy + 1,5 tys PLN ekstra - WARTO!!!!) parkowania, z możliwościa wyświetlnia - wizualizacji na ekranie radia. Świetny bajer. Wielki PLUS dla VW!
~zbigniew
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Przód dobra widoczność. Ale parkowanie niestety na wyczucie, jeżeli niema przednich czujników parkowania (z reguły ich niema. Lepiej nie dojeżdżać do krawężnika. Do tyłu? Jak to w sedanie bywa, widoczności niema. Czujniki parkowania pomagają, chociaż ja korzystam z lusterka prawego, którepo właczeniu biegu wstecznego się automatycznie obniża i dobrze widać do tyłu.
~123abc
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Kupując 10-letnie auto nie spodziewałem się takiej wygody! Jest dla mnie trochę za duże, fakt. Ale najbardziej przeszkadza to przy wyprzedzaniu rowerzystów. Przy normalnej jeździe się tego w ogóle nie czuje. Nawet jazda do tyłu, której sie obawiałem, nie sprawia zbyt dużo problemu. Przez szybe widać zdecydowanie więcej niż w innych autach tego typu.
~Rafał
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Widoczność mogłaby być troszkę lepsza, dość szeroki słupek A ogranicza delikatnie widoczność przy pokonywaniu ostrzejrzych zakrętów, natomiast jestem zaskoczony widocznością w lusterkach, są dość małe jak na samochód który ma prawie 5 m długości jednak widoczność w nich jest bardzo dobra przy wykonywaniu manewrów.
~SG
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Początkowo zarówno przednia jak i tylna szyba wydawały mi się zbyt małe, ale jeśli w odpowiedni sposób wyreguluje się siedzenie nie ma żadnych powodów do narzekań, dodatkowo czujniki cofania i prawe lusterko zmieniające pozycję podczas cofania niewprawnemu kierowcy mogą zdecydowanie pomóc.
~Łukasz
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Jest dobrze. Co prawda fotele są twarde, ale jest o niebo lepiej niżeli w bliźniaczej Octavii. Kierownica, lewarek, ręczny w skórze. Miło się prowadzi. Widziałem Jette bez skóry na kierownicy. Nie dotknąłbym jej...
~Użytkownik
Sedan 1.6 FSI 115KM 85kW
Problemem pozostaje widoczność z tyłu - właściwie jej brak, do czego można się przyzwyczaić po jakimś czasie nabierając \"wyczucia\" (chociaż czujniki cofania powinny być w standardzie).
Dziennik kosztów dla Volkswagen Jetta V
6,3
8,9
8,6
~kuba
Sedan 2.0 TDI-CR 140KM 103kW
z przodu i z boków bardzo dobrze ... gorzej z tyłem ale tu pomagają czujniki parkowania. Słaba widoczność z tyłu to chyba cecha wszystkich większych samochodów, więc nie jest to dla mnie wadą.