Lista ocen Volkswagen Jetta V (85) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 72 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MSR
Sedan 1.6 102KM 75kW
wyciszenie auta bardzo kiepskie: 1. przy prędkościach powyżej 70 km/h z okolic drzwi zaczyna dobiegać szum opływającego auto powietrza, przy 130km/h hałas jest bardzo uciążliwy. 2. wydaje się iż podłoga auta jest zbyt słabo wyciszona
~Rafał
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Jeżdżąc tak na prawdę tym samochodem głównie po autostradach nie mogę powiedzieć złego słowa o wyciszeniu, bez problemu jadąc 140 km/h można spokojnie rozmawiać z drugą osobą, auto jest bardzo dobrze wyciszone.
~Arczi
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Szumiące od wiatru drzwi, to naturalna przypadłość na którą ASO rozkłada ręce i grzecznie przyznaje racje. Z reszto i tutaj ktoś już o tym pisał. Trzeszczące plastiki, jak w Polonezie FSO. Wprawdzie dopiero gdzieś po 80000km.
~radeq658
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Samochód jak na diesla przystało. Gdy jest zimny chodzi dość głośno , ale po przejechaniu 2km staje się już znacznie cichszy. Przy prędkościach od 100km/h wzwyż opory powietrza zagłuszają hałas silnika.
~Łukasz
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
I to jest niestety słaby punkt tego auta. Wyciszenie jest mizerne w moim mniemaniu. Odgłos silnika w każdych warunkach. 1.9 Tdi jest silnikiem dobrym, ale brzmi strasznie i czasami to męczy.
~Dedi
Sedan 2.0 TDI-CR 140KM 103kW
To dla mnie bolączka podobno Golf 6 jest o niebo lepiej wyciszony,tu po mieście da się spokojnie wytrzymać,ale na trasie od 140km/h porażka,a powyżej 160km/h zaczyna być nie do zniesienia.
~Iwona
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
no tak!! To jest jak dla mnie jedyna drobnostka do której mogę się doczepić - jest głośniejszy od benzyniaka ale tylko po zapaleniu silnika. Po 5 minutkach jazdy wycisza się /gdy silnik już ciepły/!
~Robert
Sedan 1.4 TSI 122KM 90kW
Przy 130 km/h na szóstym biegu jest bardzo spokojnie, gdyż prędkość obrotowa przy tej prędkości to poniżej 3 tys obr/min, więc jesli komuś zależy na komforcie to niech zapomni o dieslu.
~kuba
Sedan 2.0 TDI-CR 140KM 103kW
Może być znacznie lepiej. Silnik za słabo wyciszony, .... Mam wrażenie że w kabinie jest znacznie ciszej na trasie, na 5,6 biegu niż w mieście, szczególnie przy ruszaniu i przyspieszaniu warczy ....
Dziennik kosztów dla Volkswagen Jetta V
6,3
8,9
8,6
~Daro999
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto jest bardzo ciche do pewnego zakresu obrotów, w pewnym momencie zaczyna wspaniale ryczeć. Na stalowych felgach bardzo odczuwa się drgania i odgłosy po jeździe na np bruku itp.