Lista ocen Volkswagen LT II (40) - Widoczność

Na liście zabraknie 58 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sachir
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
Iveco daily ma o niebo lepsza widocznosc niz LT.Lusterka sa koszmarem dla mnie.Nie mozna ich precyzyjnie ustawic bo trzeba bybylo sciac te pojebane dlugie rurki,na ktorych sa osadzone!Kolejny palant to wymyslil!Ja nie naleze to malcow wiec naprawde jak ktos jest wiekszych gabarytow (nie mowie,ze gruby) to bedzie mial prob;lem z lusterkami.Poniewaz jak sie ktos odchyli siedzeniem do tylu to slupek miedzy szybami zaslania widzenie!!!
~SŁAWOMIR BRYZEK2
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
założyłem czyjniki cofania,więc cofam bezpiecznie,duza szyba z przodu,duże lusterka,możliwości regulacji fotela kierowcy w kazdej płaszczyżnie,nawet człowiek niskiej postury się odnajdzie- b.dobrze,
~AsaEl
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
Bez zastrzeżeń Lusterko z prawej strony mogło by być dzielone (nie wiem jak sie nazywa dokładnie ale chodzi mi o częśc wypłukłą która poszerza widoczność na prawąstrone )
~Marcin
Furgon 2.8 TD 125KM 92kW
Widoczność bardzo dobra mimo ze moja jest wersia furgon max.Nie ma jakis wystajacych przetłoczeń i manewruje sie nim lepiej niz nie jedna osobówka
~LordTranzystor
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
Jak to w busie :) mam zastrzeżenia tylko moze do bocznego lusterka od pasazera, ktore mi zwodniczo pokazuje :P (ale to moze tylko ja sie czepiam :D)
~z
Furgon 2.3 143KM 105kW
Jeżdżę średniakiem,blaszakiem,trzeba się rozglądać i uważać.Nie mam doświadczenia z innymi tego typu,ale komfortu nie czuję
~Rafał Sz.
Furgon 2.5 SDI 75KM 55kW
Pod kontem kierowcy w stronę lusterka jest moment niewidoczności poprzez łączenie szyby trójkątnej z opuszczaną.
~ati206
Furgon 2.5 TD 83KM 61kW
widocznosc rewelacyjna nawet marwe pole widoczne(trzeba zakupic dodatkowe lustereczka i najlepiej zamontowac nad oryginalnym
~tam
Furgon 2.5 TD 109KM 80kW
Gdyby nie te poprzeczki na środku okien bocznych byłoby znacznie lepiej , można się przyzwyczaic

Usterki Volkswagen LT II

Volkswagen LT II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~aAccarl7
Furgon 2.5 SDI 75KM 55kW
Widoczność do przodu i w lusterkach idealna. Do tyłu jeśli nie ma ładunku też dobra (są dwie szyby)