Szukaj

Dane techniczne Volkswagen LT II – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
4
Liczba miejsc
9

Wymiary zewnętrzne

Długość
4835 mm
Szerokość
1933 mm
Wysokość
2350 mm
Rozstaw osi
3000 mm
Rozstaw kół - przód
1625 mm
Rozstaw kół - tył
1630 mm
Zwis przedni
885 mm
Zwis tylny
950 mm
Prześwit
194 mm

Wymiary bagażnika

Wysokość progu załadowczego
670 mm

Własności transportowe

Drzwi tylne - szerokość
1560 mm
Drzwi tylne - wysokość
1540 mm
Przedział ładunkowy - długość
2515 mm
Przedział ładunkowy - wysokość
1633 mm
Szkic techniczny
Szkic techniczny Volkswagen LT II

Szczegóły silnika

Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Volkswagen LT II
Porównaj parametry
Volkswagen LT II
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Volkswagen LT II