Lista ocen Volkswagen Lupo (208)

3,1
~pepe
Hatchback 3d 1.4 TDI 75KM 55kW
Nie polecam kipski awaryjny silnik 1,4 tdi niby to 1,9 tdi 110 ps bez cylindra ale nie ma porównania.kupiłem a autko okazało sie że luz na wale:-( silników na przekładki w dobrym stanie brak natomiast na czesci juz wydałem 3tys.
4,1
~JędrasSBT
Hatchback 3d 1.7 SDI 60KM 44kW
silnik trosze mułowaty dokupiłem chip do Loupo SDI i mam teraz 76 KM :) i jest super POLECAM :) (Silnik)
~Barman
Hatchback 3d 1.4 16V 75KM 55kW
Świetne autko, ale tylko dla jednej/dwóch osób, atrakcyjny wygląd,dynamiczny silnik choć w mieście mało oszczędny , ergonomia jak u VW-wysoki poziom. A odnośnie usterek to żadnych nie miałem przez 4 lata, Polecam.
~Krzysiek
Hatchback 3d 1.4 TDI 75KM 55kW
dzieki szerszej tylnej osi lupidlo zbiera zakrety doskonale (Układ jezdny)
3,2
~R.
Hatchback 3d 1.7 SDI 60KM 44kW
Autko typowo dla Kobiet ... Facet ok. 190 cm. ( wygląda w nim aczkolwiek bardzo dyskusyjnie ) ... Cieszę się że go już sprzedałem ...
2,9
~Piotr
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Po roku czasu trudno wymienić część,która by nie została wymieniona w tym aucie wymieniona... (Bezawaryjność (drobiazgi))
~Pawelos
Hatchback 3d 1.7 SDI 60KM 44kW
dobrze się trzyma drogi na zakrętach, trochę mało skrętny (Układ jezdny)
~mvol@wp.pl
Hatchback 3d 1.0 50KM 37kW
Posiadam od niedawna, zrobiłem ok. 2000 km. Założyłem el. szyby, włożyłem skórzane, podgrzewane kanapy z AIRBAG, Super wygląd. Bardzo udane autko!!!
~Marcin
Hatchback 3d 1.4 i 16V 100KM 74kW
Auto prowadzi sie znakomicie,jedyny mankament to że jest trochę paliwożerny,ale nie ma się co dziwić,auto posiada 100 konny silnik i nie da się spokojnie jeździć ;-)
Dziennik kosztów dla Volkswagen Lupo
7,1