Ocena kierowcy - Volkswagen Lupo

PGN, 17 lat temu
Rok produkcji 2001
Volkswagen Lupo 1.0 50KM 37kW 1998-2005 - Oceń swoje auto
Jestem bardzo zadowolony, posiadam wersje College 1.0 mpi (2x AirBag, wspomaganie, VW Gamma), po liftingu wewnątrz (ze schowkiem). Wygląda i jedzie jak nówka. Jeżeli ktoś posiada szczegółowe dane techniczne na temat tych aut proszę o kontakt, niestety do auta nie dołączono nic, klasa1c @ o2.pl
powyżej 3,5 tyś obr. robi się głośno
ciężko się przyzwyczaić do wstecznego, jak to w VW :-)
Bardzo stabilny jak na gabaryty
Przeciętnie tylko dlatego, że lusterka mimo łądnego designu są za malutkie ... też przypadłość VW jak sądze
troszeczkę niepraktyczne dojście do regulacji nawiewu, pozatym świetnie, nie bądźmy drobiazgowi
bardzo wydajny system ogrzewania, mimo małego silnika, dość szybko się nagrzewa, nawiewu zimnego powietrza nie miałem okazji jeszcze sprawdzić ale bądźmy dobrej myśli, posiadam wersje Collego i zapewne brakować będzie troszkę latem klimatyzacji.
biorąc pod uwagę wielkość z zewnątrz, w środu jest ogromny, siedzenia są przecież z Golfa IV. na tyle troszkę za nisko dla osób wysokich ale przecież to małe miejskie autko :-)
można zawsze dokupić podbitkę maski i wygłuszenie przed deskę od strony silnika ... ale to perspektywa, nie jest jakoś makabrycznie
miasto zimą, nie myśląc o ekonomiczności wogóle 470 km na na 31 litrach, nieźle ~6,6. Mam nadzieje, że latem na trasie będzie około 5 przy 90-110 km/h ... Czas pokaże
udało mi się dość okazyjnie kupić auto praktycznie jak nowe :-)
Auto ma 35 tyś. przebiegu ... narazie miejmy nadziejie będzie spokój. Wężyk od pompy wspomagania był do wymiany przy zakupie już, pozatym normalne jak narazie rzeczy eksploatujące się
miejmy nadziejie brak przez najbliższe 100 tysięcy :-D

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.0 50KM 37kW [l/100km]