Lista ocen Volkswagen New Beetle (39) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~romano55@vp.pl
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Ceny tych aut faktycznie do niedawna do niskich nie należały. Szczególnie mówię tu o autach nowych jednakże od pewnego czasu napływają do nas kilkuletnie egzemplarze z indywidualnego importu w znakomitym stanie technicznym, z reguły z małymi przebiegami rzędu 50-80 tys.km, których ceny kształtują się w granicach 40tys. zł. więc myślę, iż nie jest to auto już tak bardzo niedostępne jak do niedawna. Za tą kwotę nie kupimy raczej nic co...
~Azart
Hatchback 2.0 115KM 85kW
HMM... co do ceny tu jest troche gorzej ale sumujac wszystkie moje wydatki zwiazane z eksploatacja to chyba jednak była to dobra inwestycja.. auto serwis widzi tylko w standardowych sytuacjach czyli wymiana oleju, filtrow, klockow hamulcowych itd... oczywiscie nie licze tez takich elementow jak łaczniki stabilizatorow oraz tylei bo akurat to wszystko zuzywa sie rowniez w innych markach i modelach. Zaznacze jeszcze raz ze nie ma jeszcze na...
~Automaniaczka
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
W czasach swojej nowości ten samochód był istnym rarytasem. Cena jak najbardziej była odpowiednia do komfortu i ponadczasowego wyglądu. W czasach szyb na korbkę i braku klimy, to auto oferowało luksus. Ceny aut używanych nie spadają, utrzymują się w ramach 10 000 do 15 000.
~mechanik vag
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Stosunek jakości do ceny jest doskonały , na podstawie zużycia auta po 13 latach eksploatacji można dac mu tylko 5 z plusem, np. tak awaryjny układ jak wydech jest calutki fabryczny i niekoroduje, porównywalny z autami klasy premium.
~Grzegorz
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Swoje auto kupilem w Niemczech, oferta nie jest zbyt duza, za to mozna trafic na model z bardzo malym przebiegiem ( 30-50tys. km) za cene Golfa 4 lub taniej. Nie polecam modelu 1,6, jest po prostu za slaby. Auto wazy 1,3tony.
~Łukasz
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Z perspektywy czasu zakup Beetla był dobrym wyborem. Uważam go za dobrą opcję dla początkujących kierowców, którzy szukają niezbyt dużego auta, które zarazem jest i dynamiczne i tanie w użytkowaniu.
~Prezes
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Doskonała z tego względu że szukałem żonie golfa ale nic ciekawego nie znalazłem wszystkie były dobite a oglądałem z 50sztuk w tdi a tu autko typowo dla kobiety dużo wygodniejsze do jazdy od golfika
~Anka
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Trzeba przyznac, że cena nowego New Beetle jest moim zdaniem nieporozumieniem. Ale jak to ktoś kiedyś powiedzial - wszystko co nietuzinkowe, oryginalne często bywa drogie i niepraktyczne...
~bojol1
Hatchback 1.8 T 150KM 110kW
Ponad 100tys. za 1,8 T i jeszcze do tego koszt modyfikacji wydaje się być zdrowo przesadzone . Pułap 70tys. myślę , że jest optimum . Oczywiście za 1,2 czy 1,4 powinno być poniżej 50 tys.
~Sebastian
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Jakość materiałów i wykonania jest bardzo dobra a cena jak to u VW wysoka w stosunku do innych marek ale komfort jazdy i spojrzenia ludzi mijających ten samochód mówią same za siebie