Ocena kierowcy - Volkswagen Passat CC

Apollo, 13 lat temu
Silnik 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Rok produkcji 2010
Volkswagen Passat CC 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW 2008-2011 - Oceń swoje auto
Silnik : Skrzynia biegów DSG. Brać kupować, pieniędzy nie żałować. To jest dobra inwestycja.
Wygląd, cena, kompletacja, DSG sprawia, że dla mnie otrzymuje to auto 5-tkę.
Wspaniale pracuje i jest w połączeniu ze skrzynią DSG 6-biegową rewelacyjny! Polecam to auto, a jestem wymagającym kierowcą.
DSG 6-biegowa to prawdziwa rewelacja. Samochód jest dynamiczny i w dodatku oszczędny w \"połykaniu\" paliwa. To co przeczytałem przed zakupem tego auta o skrzyni biegów i zużyciu paliwa sprawdza się i nie jest to tylko chwyt reklamowy.
Auto rewelacyjnie trzyma się drogi. Jazda nim na zakrętach to prawdziwa poezja.
Do wielkoludów się nie zaliczam. Dobrze, że mam czujniki z przodu i tyłu auta, które pomagają w parkowaniu. Proponuje wybrać tę opcję bez zastanawiania.
Fotele kubełkowe, trzymają właściwie, wszystko przemyślane. No, ale co ja będę się tu rozpisywał, Niemcy są narodem bardzo praktycznym i tak właśnie wszytko to \"gra\" jak należy.A bagażnik to potęga, z zewnątrz tego nie widać ale po otwarciu klapy zdumienie (pozytywne).
Co tu komentować. Jest OK. Jak ciepło to szybko a jak zimno to zaraz. O to takie krótkie streszczenie.
To jest auto dla 4-osób. Wszyscy mają właściwą postawę i odpowiednią ilość miejsca. Pamiętajmy, że auto jest stosunkowo szerokie i to dzięki temu kierowca i pasażer nie stukają się łokciami z przodu. Z tyłu też jest tak jak ma być dla 2-osób. Mi pasuje jak ulał, ale wole zajmować pozycję za kierownicą niż robić za pasażera.
Cicho jak się patrzy, a pamiętać należy, że nie ma ramek w oknach i złośliwi komentują że deszcz słychać jak pada. No to powiem, że to błedna diagnoza bo auto jest bardzodobrze wyciszone.
Auto z DSG 6-biegowym silnikiem 140KM spala nawet mniej niż napisał producent. Ale jak damy w pedał to spali jak każdy inny. Dla mnie to auto jest jak na swoją masę i automat rewelacyjne w spalaniu.
To jest to czego oczekiwałem.
Mam auto za krótko, ale jak narazie wszystko pasuje i jest bez problemów.
Mam auto za krótko, ale jak narazie wszystko pasuje i jest bez problemów. Obym nie musiał zmieniać zdania.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW [l/100km]

5,8