Lista ocen Volkswagen Passat B4 Kombi 1.9 TDI 75KM 55kW 1993-1997 (6)

~das ałto
Kombi 1.9 TDI 75KM 55kW
Nie polecam. Chyba że jesteście masochistami. Samochód okropnie przestarzały nawet jak na swój rocznik. Wykończenie jak w więzieniu,niektóre elementy deski rozdzielczej można rozmontować przy pomocy samych dłoni. Moim zdaniem dziś można go wykorzystać jedynie jako samochód dostawczy, bo każda przejażdżka jest okropnie męcząca co wyjaśnię później.
~bolo213
Kombi 1.9 TDI 75KM 55kW
trafiając zadbany i bezwypadkowy egzęplaż (naj lepiej sprowadzony, choć nie będzie on tani)będziemy się cieszyć długą i bezproblemową eksplatacją,polecam
~ila1261@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 75KM 55kW
lubie jazde na niskich obrotach( do 2000)i odglos diesla (Silnik)
~wroblas
Kombi 1.9 TDI 75KM 55kW
Dobre niezawodne auto rodzinne. Ogromny bagażnik i ilość miejsca dla pasażerów jest jednym z większych atutów.Mimo niewielkiej mocy w stosunku do ciężaru auta jest on niezawodny. Zrobiliśmy nim trasę do Grecji i spowrotem z postojami tylko i wyłącznie na tankowanie i rozprostowanie nóg ;) Super auto dla rodziny za niewielkie pieniądze.Pozdrawiam
~ja.............
Kombi 1.9 TDI 75KM 55kW
, szyba elektryczna przestala dzialac , lozysko w kole (Bezawaryjność (drobiazgi))
~igi
Kombi 1.9 TDI 75KM 55kW
mułowaty ale czego się spodziewać po 75km ,przede wszystkim niezawodny i to się liczy (Silnik)
Volkswagen Passat B4 Kombi