Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Zapytaj o ofertę specjalną na nowy samochód Volkswagen Passat
Tel. (22) 228 64 00
pon-pt: 10:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

Najnowsze oceny Volkswagen Passat

~mad1984
Variant 1.9 TDI PDE 105KM 77kW
Volkswagen Passat B6
passata kupilem od kolegi z pracy. szukalem auta rodzinnego, niekoniecznie kombi, za male pieniadze. w momencie zakupu samochod mial ok 140tys. i to bylo pierwsze "powazne" auto z tak kolosalnym jak dla mnie przebiegiem. skusila mnie cena. za poobijane kombi z zaplesnialym wnetrzem (3 worki ziemi ogrodowej zamkniete na ok 3mc w aucie stojacym pod chmurka robia robote) zaplacilem ok 15tys. (£2800). plusem bylo to, ze 1 wlasciciel i pelna...
~jarek
Variant 2.0 TDI-CR DPF 170KM 125kW
Volkswagen Passat B6
Samochód kupiłem przy 150 000 z 2009r obecnie po 2,5 roku jest 215 000. Trafiłem na dobry egzemplarz. Średnie spalanie przy mieszanej jeździe to 5,7 l. Ale do pracy 7 km bez świateł i sporo trasy z prędkością 130 - 140 km/h. Dobrze przyspiesza nawet powyżej 160 km/h. Praktyczny i sprawny samochód. Usterki to kierownica turbiny, sterowanie ogrzewaniem (prawa strona) , rdza na klapie bagażnika, drążek stabilizatora. Do tego wymiana klocków i...
~Atlas
Sedan 2.0 i 20V 131KM 96kW
Volkswagen Passat B5
Użytkuję ten pojazd od 4 lat. Samochód według mnie na ocenę 3. Zalety: - komfort - wygląd Wady: - rdza (nadkola, tylna klapa) - woda pod nogami pasażera - elektryka ( ciągłe problemy z centralnym) A najgorszą wadą jest APETYT SILNIKA NA OLEJ (od wymiany do wymiany spokojnie w moim przypadku 5l trzeba dolać!!!)
~Marek
Sedan 2.0 TSI 200KM 147kW
Volkswagen Passat B6
Znakomite auto. Ogólnie Passat jest solidnie wykonanym samochodem. Komfort jazdy jak dla mnie bardzo zadowalający. Główny atut tego auta to silnik 2.0 TSI 200 KM. Samochód jedzie jak szalony. Koszty utrzymania przy tym bardzo przyzwoite. Spalanie po mieście 9 litrów a w trasie 8 przy dynamicznej jeździe. Nie wydaje mi się że to dużo przy takiej mocy. Ogólnie polecam.
~Mario
Variant 2.0 TDI Bi-Turbo 240KM 177kW
Volkswagen Passat B8
W końcu trafił swój na swojego.Auto rewelacyjne!!!Jeździłem volvo v70,audi a6,bmw x3 i wszystkie z nich miały coś w sobie ,ale vw biturbo 240km to jest to czego szukałem.Auto nie ma sobie równego jeżeli chodzi o napęd 4 motion.Klei się dosłownie do jezdni.Wykończenie w końcu jak na auto przystało.Zero tandety.Skóra to jest ku...wa skóra!!!Jakbym na kobyle siedział.Wiem że posłuży kilkanaście lat,bo to czuć.Kawał dobrej roboty.Tak samo...
~Mario
Sedan 2.0 i 20V 131KM 96kW
Volkswagen Passat B5
Ogólnie auto wygodne do codziennej jazdy, w miarę dobrze wyciszone, a koszty eksploatacji też głowy nie urywają.
~Wojtek
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 140KM 103kW
Volkswagen Passat B7
Bardzo dobrze wyciszony. Precyzyjne prowadzenie na oponach 235/55/17. Bardzo oszczędny samochód. Wręcz intuicyjna obsługa w środku. Bardzo duży i ustawny bagażnik 565 litrów. Rewelacyjne świata biksenonowe.
~Gobik
Limousine 1.8 TSI BlueMotion Technology 180KM 132kW
Volkswagen Passat B8
Ogólnie średnio.Po silniku nie czuć 180KM Skrzynia biegów nie zachwyca.Długi skok sprzęgła.Przy zmianie biegów zawsze szarpie.Bardzo dobre światła led.
~bartosz
Kombi 1.9 TDI Syncro 130KM 96kW
Volkswagen Passat B5
nieprzecietny przecietniak. pasatow jest na pęczki jednak ten ma coś w sobie mimo wielu wad urzeka jednak kupujący musi się liczyć z tym że auta są często powypadkowe napęd nie jest dostatecznie serwisowany a części tylnego zawieszenia nie raz was zaskoczą cenami mimo to prowadzenie auta zimą wyposażenie oraz w moim przypadku jasne wnętrze rekompensuja to komfortowa jazda.
~Miro
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Volkswagen Passat B5
Czytając opinie innych użytkowników,zastanawiam sie jak zajeżdzine egzemplarze posiadają. U mnie wystąpiła 1/4 tych usterek .Opinię wystawiam po przejechaniu Paskiem 311 tysiecy kilometrów
Volkswagen Passat