Lista ocen Volkswagen Passat B7 (12)

~majcher836
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Auto kupione po rodzinie. Ma spełniać głównie rolę bezpiecznego transportu rodzinnego - urodził mi się syn :) Głównie cenię go za bagażnik - jest ogromny, za wyciszenie i w miarę niskie spalanie. Jeśli chodzi o wygląd to do pięknych Passat nie należy ;)
~Tom
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Auto mam od 3 m-cy, sprowadziłem z Niemiec. Ogólnie jestem zadowolony, chociaż obawiałem się o łańcuch rozrządu, na razie bezpodstawnie. Zresztą z tym łańcuchem to i tak jest za dużo paniki, wymiana kosztuje ok 1000 - 1300PLN. Trochę zachowawcza linia nadwozia.
~Mario
Limousine 1.4 TSI 122KM 90kW
Auto wydaje się idealne dla rodziny 2+2. Jest duże, niezwykle komfortowe, ciche w porównaniu do innych aut z tego segmentu. Bagażnik duży, pakowny, kształtny. Pomimo tego, że mam najsłabszy silnik benzynowy, to auto dynamiczne i nigdy nie brakło mu mocy nawet jak był załadowany. Spalanie średnio 7,5l po siedmiu latach użytkowania. Jedyne minusy to kilka drobnych awarii (typu zepsuty zegarek w kabinie lub klimatyzacja) w okresie gwarancji....
~sebeq76
Limousine 1.4 TSI 122KM 90kW
Nie ma na co narzekać. Kupiłem to auto jako rodzinne, chciałem żeby bylo przede wszystkim wygodnie, a tutaj jeszcze się okazało, że silnik potrafi też dostarczyć trochę frajdy.
2,9
~AG
NIGDY WIECEJ VW !!!! Obecnie piszcza juz hamulce. Tez podobno normalne
3,5
~Michał
Limousine 1.4 TSI 122KM 90kW
Wszystko dobrze gdyby nie potworne awarie i brak odpowiedzialności ze strony VW
~KRZYCH
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Samochód komfortowy wygodny moja żona jest w nim zakochana
~Piotr
Limousine 1.4 TSI 122KM 90kW
Cos z tym rozrzadem straszy ale wystarczy robić przeglądu i oleje jak należy i słuchać auta. (Bezawaryjność (drobiazgi))
~Jaro-f1
Limousine 1.4 TSI 122KM 90kW
Silnik mnie kompletnie zaskoczył oczywiście na plus. Mało pali średnio 6,1 l na 100 do tego cichy. (Silnik)
~Alan