Lista ocen Volkswagen Passat B7 (30)

~Salvi
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Dobre auto z małymi mankamentami. Największy z nich to skrzynia biegów dsg - niby taka zachwalana, miękko zmienia przełożenia, szybkie reakcje - a jednak trochę jej brakuje. Za szybko (przy zbyt niskich obrotach) zmienia biegi i jest za krótka a do tego w trybie D czasem zbyt długo zastanawia się nad doborem przełożenia przy mocnym dodaniu gazu. Pozostałe aspekty w normie - obszerne nadwozie, dobra ergonomia, przyzwoite spalanie i koszty...
~Alexy
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Auto użytkowane w sposób troskliwy ;) Studziłem sprężarkę, na zimnym silniku nie przyspieszałem gwałtownie itp. Auto w pełnej opcji wyposażenia za 176 tys katalogowo (Highline + dodatki). Przez prawie 4 lata od nowości ANI JEDNEJ awarii (fabrycznie przeglądy zgodnie z "książeczką")
~keisim
Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Ogólnie OK, małe zastrzeżenia do zauważalnie \"wygładzonej\" charakterystyki w okolicach 2-3kobr/min. Ciągnie bardziej jak benzyna, ja jednak wolę mocny dół którego tu trochę brakuje. Podejrzewam, że chodzi o oszczędzanie skrzyni DSG i jej małych sprzęgiełek. (Silnik)
~A
Limousine 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Gdyby nie wspomniane wyżej dziwne oszczędności na komforcie oraz gdyby nie ten beznadziejny climatronic i brak czucia drogi w trakcie prowadzenia byłoby to auto doskonałe. Ten brak czucia drogi być może nie każdemu będzie przeszkadzał. Być może nawet będą i tacy, którym się to spodoba, polecam pójść do salonu na jazdę próbną i sprawdzić.
~carambaras
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
najlepsze auto, jakie dotychczas użytkowałem. z jednym zastrzeżeniem: skrzynia DSG - akurat nie mam szczęścia, szarpie. Im zimniej, tym mocniej.
~geralt
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
auto bardzo wygodne i komfortowe, wystarczająca dynamika i w miarę oszczędne przy czym przydałoby się 4x4 i lekko podwyższone zawieszenie. Światła xenonowe, podgrzewana przednia szyba + siedzenia i bezkluczykowy dostęp to dodatki naprawdę wartę swej ceny.
~Tomek
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
To auto wybiera się rozumem nie sercem.Ale na dłuższą metę...to się sprawdza - duże wygodne kombi, pojemny bagażnik, d. dobrze wyciszone (ale bez rewelacji), szybkie, parę fajnych funkcji (np. aktywny tempomat). Dla mnie w sam raz (codziennie przejeżdżam ponad 100 km)
~Brzęczyszczykiewicz
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Wyjątkowo komfortowy samochód ze świetnym silnikiem. Wysoka jakość wykonania.
~Robert
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
wygodny kanapowiec, fajnie dziala tempomat - przyspiesza do zadanej predkosci plynnie a nie agresywnie.
~Daniel
Alltrack 2.0 TDI CR DPF BlueMotion 170KM 125kW
Ogólnie jestem pod wrażeniem, ale to zapewne efekt "nowego" dla mnie auta". Mam wersję z brązową skórą, brązowym wykończeniem boczków, kokpitu - wygląda to naprawdę dobrze. To co na minus - mógłby być bardziej komfortowy - jest mega twardy ale to pochodna wersji alltrack więc nie a co narzekać