Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B8 Limousine

MOSCAD, 5 lat temu
Silnik 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Rok produkcji 2018
Volkswagen Passat B8 Limousine 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Karoseria : Ładna, dobrze wykonana, przyjemnej jakości materiały, komfortowa i bezpieczna podróż,
Silnik : nawet żwawy powyżej 1500 obrotów a przy tym niezwykle oszczędny. Nie zużywa oleju, nie jest zbyt głośny. Wydaje się wystarczający do tego samochodu jeśli ktoś preferuje nowoczesny, spokojny i ekonomiczny styl jazdy. Samochód z tym silnikiem waży poniżej 1400kg więc spalanie ok. 5l nie trudno na nim wykręcić. Moje długodystansowe spalanie od zakupu wynosi 5,4.
Zawieszenie : Nie ma usterek jak dotąd tylko jest mało komfortowe na krótkich nierównościach. Ponoć t nie wada a cecha modelu
Lubię go za jego pozorną prostotę i elegancję, a jednocześnie nowoczesność. Nic mnie w nim nie drażni, wszystko jest tam gdzie powinno być. Jedyny mały minus to twardość zawieszenia co zaskakuje w tej klasie auta.
jest ok jak na 125KM
dość precyzyjna jednak zdarza się nie wpiąć do końca biegu
Niby ok ale ze względu na twardość zawieszenia mam wrażenie, że wynosi go na zewnątrz zakrętów. Nie czuje że jest jak przyklejony.
Dużo miejsca, komfortowa podróż, dobre materiały, nowoczesny wygląd i wyposażenie.
ok
b.dobra
super
dużo miejsca na każdym miejscu i dla każdego.
dobre
jak dotąd największy koszt to utrata wartości i ubezpieczenie
bardzo dobra
u mnie brak
brak

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW [l/100km]

5,7
Volkswagen Passat B8 Limousine