Oceny Volkswagen Passat B8 Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 150KM 110kW 2015-2019

Volkswagen Passat B8 Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 150KM 110kW 2015-2019 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volkswagen Passat B8 Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 150KM 110kW 2015-2019

~MaroK
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 150KM 110kW
Auto z salonu kupione 4 lata temu. Zalety przestronne ,wykonane z elegancją wnętrze,cicho( dziwią mnie opinie że jest głośny), mega wygodne fotele których nie znalazłem w innych autach-ergocomfort, mega oszczędny silnik. Średnie spalanie z całego okresu to 5,3 . Do zalet zaliczę jeszcze dobrze zestrojone zwieszenie, sprawnie działający tempomat adaptacyjny który dodatkowo ma 4 tryby pracy.Matrycowe światła-REWELACJA . Wada tylko jedna- przy...
2,8
~Kierownik
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 150KM 110kW
Kupując pasata B8 trzeba się liczyć z standardowymi i nie tylko kłopotami czyli Słaby rozrząd ,wadliwe pompy wody i rolki napinacza szumią nie wytrzymują więcej jak 90-100tys Słaba jakość amortyzatorów max 78tys bez wożenia ciężarów normalne użytkowanie jestem tym rozczarowany . fatalnej jakości elementy chromowane potrafią nawet po roku pokryć się dziwnym nalotem lub całkowicie ze śniedzieć . zawieszenie standardowo trzeszczy ja w starym...
~Daniel z Łodzi
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 150KM 110kW
Za całokształt 4 gwiazdki - czyli ogolnie ok, nie jest to premium i to czuć (wcześniej miałem A4 z 2011 roku - duża różnica w stosunku do Passeratti). Zatem bez szału, ale porównując do innych konstrukcji w tym przedziale cenowym dosyć porządnie. Na plus: wykonanie wnętrza, ergonomia, klimatyzacja, widoczność, silnik i cena (kupiłem z rabatem 24% - w innych markach nie było mowy o takim upuście) Na minus: skrzynia (trochę tępa) ,...
~Rokita
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 150KM 110kW
Świetny samochód na długie trasy. 300 czy 500 km codziennie nie stanowiło problemu dla mojego kręgosłupa. Żadnych poważnych ani powtarzających się usterek. Super światła, lekkość prowadzenia. Materiały wykończeniowe na bardzo wysokim poziomie w wersji highline.
~Krzysztof
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 150KM 110kW
Elegancja i wygoda, jeden z najładniejszych samochodów typu limuzyna obecnie. Silnik, prosty i znany, więc serwis bezproblemowy. Prowadzi się bardzo dobrze, wręcz nudno, nie obciąża kierowcy. Wyposażenie odpowiednie, widoczność na wyświetlaczu multimediów w kabinie perfekcyjna w porównaniu z innymi markami (słońce nie przeszkadza jak w wielu markach). Wykonany dobrze jak za te pieniądze, przez 4 lata ani jednej awarii.
~Marcin
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 150KM 110kW
Uważam że volkswagen robi najlepsze europejskie samochody na kieszeń średnio zarabiajacego Kowalskiego. Nie bardzo jest się do czego przyczepić. Jedyne co bym wybrał inaczej to silnik 190 KM. Naprawdę warte uwagi auto. A ta jakość wykonania - na prawdę można porównywać do wielkiej niemieckiej trójki . Użytkuję passata w wersji highline z kilkoma dodatkami i jeśli chodzi o wyposażenie to już sam nie wiem co jeszcze można by tu sensownego...
Dziennik kosztów dla Volkswagen Passat B8 Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 150KM 110kW
~Meus
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 150KM 110kW
Jak na grupę VAG zaskoczył mnie niezłym komfortem. Został wybrany ze względu na wielkość, bo rodzina się powiększa i tu się sprawdza. Wygląd nie powala, ale nie po to kupuje się VAGi, a w konfrontacji z konkurencją - talisman 1.6 160km ma większe spalanie i mniejszy zasięg, nowe mondeo w ogóle mi nie pasuje, skodę miał bym drożej.
~Łukasz
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 150KM 110kW
Używam samochodu na dość długich trasach, ale lokalnych (krajówki i trochę dróg lokalnych). Jak do tej pory wszystko jest bez zarzutu, poza kilkoma drobnymi rzeczami, które można poprawić.
~Jacek
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 150KM 110kW
DO 2 litrowego BMW, nawet z przed 18 lat trochę brakuje. Dotychczas żadnych awarii. (Silnik)
3,6
~Sławomir H
Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 150KM 110kW
Skrzynia po mocnym rozgrzaniu oleju podczas zmiany kierunku obciążenia ( dodawanie ujmowanie gazu ) wydaje CLICK. (Skrzynia biegów)
Volkswagen Passat B8 Limousine