Ocena kierowcy - Volkswagen Passat B8 Limousine

Złom, 7 lat temu
Silnik 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW
Rok produkcji 2015
Volkswagen Passat B8 Limousine 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW 2015-2019 - Oceń swoje auto
Początkowo po naprawdę długim zastanawianiu się nad autem byłem zadowolony, ale czar minął i człowiek zaczął oceniać auto na zimno szybko zacznę od pseudo wydechów tania rodem z Chin plastikowa imitacja[ tyle kasy i tak prosta rzecz spartolona co dali plastiki bardzo dobre pomieszane z tandetą. Siedzenia wylane z betonu na trasie dupsko boli. A tera perełka dnia cudny dotykowy wyświetlacz bez którego auto prawie nie działa nawalił zaledwie po roku dali nowy soft po 35 dniach a ASO super by było ale po kolejnych 10 to samo zepsute czarno wymienili całość ale pan powiedział mi ukradkiem ze VW wie że to nawala ale ma to w du... Co dalej 1. regulacja przedniego zderzaka - złe spasowanie 2.- system rozpoznawania znaków - znaki na siebie nachodzą 3. - naprawa spryskiwaczy lamp przednich Pisać by można sporo wystarczy wejść na fora VW i jest jedna opinia TO AUTO TO elektroniczna pomyłka VW ma ludzi za idiotów robi bubla by dorównać nowinkami konkurencji ale by pierw to sprawdzić no nie po co ! Tak czy owak pomimo zalet a ma te auto takie to auta z pod znaku VW są dla mnie ZŁOMEM ! szczerze poczytajcie fora strony pod tytułem najgorsze silniki to wam zmienicie zdanie na temat Das Auto
Pływajacy poton

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI BlueMotion SCR 190KM 140kW [l/100km]