Oceny Volkswagen Phaeton 4.9 V10 TDI 313KM 230kW 2005-2016

Volkswagen Phaeton 4.9 V10 TDI 313KM 230kW 2005-2016 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Phaeton 4.9 V10 TDI 313KM 230kW 2005-2016

~LinkServiceLtd
Sedan 4.9 V10 TDI 313KM 230kW
Bardzo pozytywne auto , nie rzuca się w oczy , rozwiązania techniczne nawet dzisiaj robią wrażenie , prawdziwe auto dla konesera motoryzacji , już drugiego takiego nie będzie VW , nie ma chyba nic przyjemniejszego niż odpalić V10 włożyć ciemne okulary i jechać przed siebie , dźwięk silnika ,osiągi , oraz prowadzenie to czysta przyjemność i kwintesencja prowadzenia luksusowego samochodu , porównując VW ,BMW 7 , Mercedesa S Classe i Audi A8...
~tomek
Sedan 4.9 V10 TDI 313KM 230kW
Jest to samochód klasy premium tak więc koszty też tej klasy. Ale wrażenia z jazdy są bezcenne. Jak na ten rok samochód wyposażony we wszystko ja akurat miałem samochód po ambasadzie tak więc MAX. Nawet przy 160km/h odchodzisz każdemu młodemu ścigantowi w samochodzie taty. Polecam navi połączone z tel nigdy nie stałem w korku na niemieckich autostradach zawsze dostawałem komunikat o problemach na wyznaczonej trasie. 5,0tdi to prawdziwy smok...
~krzysiek
Sedan 4.9 V10 TDI 313KM 230kW
bezbłędny samochód z klasą, bezpieczny, komfortowy, cichy,przyspieszenie jest więcej niż dobre, trochę szkoda że tego nie za bardzo czuć, bardzo dobrze jest wyciszone. Dyskretna elegancja, coś w rodzaju Volvo s 80 tylko lepszy
~irek
Sedan 4.9 V10 TDI 313KM 230kW
Jeśli kogoś stać na taka klasę samochodu to polecam. Mówią, że prestiz nie ten ale cena też inna niż w tych prestizowych autach i nie kradną jak np. S- klasę czy BMW 7 czy Audi A8. Moim zdaniem spokój jest b. ważny i nie muszę oglądać się za siebie czy nie mam nieproszonych chętnych na mój wóz za sobą.
~darekessen
Sedan 4.9 V10 TDI 313KM 230kW
Samochod wspanialy moim zdaniem lepszy niz poprzednia generacja mercedesa S i BMW7 . Kady patrzy na znaczek a ten samochod niczym nie ustepuje najlepszym w tej klasie.Jesli ktos mysli o takim samochodzie radze brac Phaetona pod uwage!
~Zz
Sedan 4.9 V10 TDI 313KM 230kW
Radość z jazdy do cena zakupu i kosztów utrzymania czynią ten samochód naprawdę wyjątkowym.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Phaeton 4.9 V10 TDI 313KM 230kW
12,6
~Pawel
Sedan 4.9 V10 TDI 313KM 230kW
Najlepszy samochód jakim jeździłem. S-klasa była gorsza!
~manio pl.
Sedan 4.9 V10 TDI 313KM 230kW
jak za takie pieniadze to wybor doskonaly nie znajdziecie w tej klasie o takim komforcie i tei jakosci lepszej alternatywy
~gps
Sedan 4.9 V10 TDI 313KM 230kW
Auto dla wymagających. Jak komuś nie przeszkadza znaczek na masce to niech bierze w ciemno.
~Majster AŻ hooo!
Sedan 4.9 V10 TDI 313KM 230kW
Auto z najwyższej półki. Konkurować może z ekskluzywnymi modelami wszystkich marek.