Oceny Volkswagen Polo II Hatchback Facelifting

Oceny Volkswagen Polo II Hatchback Facelifting – wybierz silnik

Najnowsze oceny Volkswagen Polo II Hatchback Facelifting

~Darker
Hatchback Facelifting 1.3 KAT 55KM 40kW
Katuję samochód w lesie, dość ciężki teren. Nie jest to pojazd terenowy, ale daje radę, gdy jeździ się z głową. Ogólna niezawodność i prosta konstrukcja to klucz do sukcesu. Samochód jest toporny i nadaje się idealnie do tłuczenia. Według wielu jest nieciekawy i mizerny, a tak naprawdę jest żwawy i mogę polegać na nim w każdych warunkach. Mimo wieku trzyma się super tylko wykańcza go korozja. Po zakupie jeździł od razu do lasu więc musiałem...
~leooon
Hatchback Facelifting 1.0 45KM 33kW
Kupiłem to auto tak na rok może dwa, jako że wcześniejszego golfa rozbiłem, a już minął 7 rok tułaczki z VW POLO w GAZIE. Przejechałem całą Europę wzdłuż i w szerz, po ukosie w każdym kierunku. Od Rosji Ukrainy po Hiszpanię. Ktoś z was powie Wariat takim czymś turlać się.... Auto nigdy mnie nie zawiodło dojechałem wszędzie w zimę sprawuje się nieźle (na lodzie jestem jedyną osobą która wyprzedza innych), latem dokucza brak klimatyzacji i...
4,1
~Darker
Hatchback Facelifting 1.3 54KM 40kW
Jak na swoje lata samochód bardzo dobry. Wersja GT, ma potencjał na klasyka. Samochód według mnie produkowany po to, by jeździł długo i nie psuł się zbyt często. Trochę śmieszny jak na te czasy, ale sprawdza się na przejażdżki, a często jeżdżę nim do pracy. Nie raz musi jeździć po lesie i też daje radę.
~CzasiU
Hatchback Facelifting 1.3 KAT 55KM 40kW
Powiem szczerze że to wspaniałe auto,nie mam z nim żadnych problemów,a ci którzy uważają to auto za jakieś szrot to grubo się mylą.Ludzie ten samochód jest z lat 80-tych a jest lepszy i mniej awaryjny niż nie jedna nówka z 2000r,choć wyposażeniem nigdy nie dorówna 3 letniemu autu.Maniaków tej generacji polówek serdecznie pozdrawiam i zachęcam młodych użytkowników do jego kupna.Bo w tym aucie można się zakochać na wieki
~PL_Cyfron
Hatchback Facelifting 1.0 45KM 33kW
Jako caloksztalt daje zasluzone 4,auto tanie w eksploatacji,daje sie latwo naprawic,zawsze mnie dowiozl na miejsce,nie do szalenstw ale do normalnej jazdy,uwazam ze lepiej polo niz np cc. Moge polecic ten samochod wszystkim tym,ktorzy szukaja taniego auta do normalnej jazdy,ale chyba lepiej szukac wersji z silnikiem 1.3l,wtedy bedzie troche lepsza dynamika,a spalanie sie chyba niewiele zmieni
~Bartosz W
Hatchback Facelifting 1.0 45KM 33kW
ogolnie polecam ten typ samochodu. jest naprawde nie do zdarcia, a osiagi jak na tak maly silnik ma znakomite. czasami jednak brakuje mocy przy wyprzedzaniu, szczegolnie tirow. rekompensata jest to ze przy dosc ostrej jezdzie (rzedu 110-130 km/h) spalanie nie przekraca 5 l/100 km.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo II Hatchback Facelifting
5,6
7,3
3,1
~krzychu
Hatchback Facelifting 1.0 45KM 33kW
Polo II to tańsza odmiana golfa. Więc nie ma co oczekiwać na jakieś super wyposażenie. Jak dla mnie samochód najlepiej do miasta, na krótkie dystanse. O wygodnym podróżowaniu można zapomnieć. Najlepiej kupić z większym silnikiem bo 1.0 to o wiele zamało.
~K
Hatchback Facelifting 1.3 54KM 40kW
Auto tanie w utrzymaniu, typowo do przemieszczania się z punktu A do B.
3,7
~kondi82
Hatchback Facelifting 1.3 KAT 55KM 40kW
Ogólnie autko oceniam na dobry plus, choć ma kilka minusów które mogą bolec ;) ale ogólnie jest nieźle:)
2,9
~4321Horacy
Hatchback Facelifting 1.3 54KM 40kW
taki maly miejski samochodzik ktory latwo zaparkowac
Volkswagen Polo II Hatchback Facelifting