Ocena kierowcy - Volkswagen Polo II Hatchback

GIZI, 16 lat temu
Rok produkcji 1990
Okres użytkowania: 5 lat
Volkswagen Polo II Hatchback 1.0 45KM 33kW 1985-1992 - Oceń swoje auto
tylko materiały eksploatacyjne do wymiany:filtry,olej, amortyzatory, opony, dwa tłumiki. ładownośc 410 kg a ja w swojego ładuje około tony i ciągnie 100km/h po całej Polsce. jeszcze nigdy mnie nie zawiódł w trasie
na benzynie miodzio.na gazie czasami przygasa, ale to juz 260 000 i 120000 na gazie bez ani jednej wizyty na jego przeglądzie:) olej od wymiany do wymiany, a nie te nowe diesle 1l=1000km hehe
4 biegi ale 150 poleci bez problemu:) sprzęgło rozwaliło sie w trasie więc wyssali ze mnie 500zł
przez 120 000 wymieniłem tylko łożysko w jednym kole i amortyzatory i końcówki amortyzatorów. Łączna kwota nie przekroczyła 500zł
super
wszystko po ręką
tu minus, nagrzewa sie bardzo długo, a w lato gorąco ale chyba termostat mi pada
śmieszą mnie opinie ze w fabii mogą podróżować tylko 4 osoby komfortowo. u na wakacje jechało 5 osób + bagaże i nikt nie jęknął nawet:)
silnik nie słyszalny
super, średnio 7 l gazu *2zł=14zł na 100km:) zamienniki części śmiesznie tanie
brzytwa, idzie jak przecinak:) 14 zł na 100km:)
klamka od pasazera do wymiany średno raz do roku za 8 zł -sam ją wymieniam słabe wieszaki tłumika
na samym początku zapaliła mi sie instalacja elektryczna, koszt elektryka 50zł+150zł za oryginalny włącznik świateł który sie stopił:( sprzęgło w trasie przy 240 000 i wyssali ze mnie 500zł ale cóż zrobić awaria skrzyni przy 260 000 ale na dwóch biegach wróciłem 160km do domu:)

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.0 45KM 33kW [l/100km]

7,3