Ocena kierowcy - Volkswagen Polo II Hatchback

Błękitna sztrzała , 14 lat temu
Rok produkcji 1992
Volkswagen Polo II Hatchback 1.0 45KM 33kW 1985-1992 - Oceń swoje auto
Silnik : Mina kierującego BMW (nie wiem jaka) w cabrio na trasie E7 Gdańśk-Warszawa dnia 04-08-09r Gdy Moja piękna polóweczka wyprzeda lśniące BMW jadące 140-150 km/h ;0 szczena w dół>na mnie>na licznik>na mnie>kiwanie głową z niedowierzaniem wraz z nieruchomą żuchwą przy podłodze :D
Silnik : Uszczelka pod głowicą przy 150 tyś
Karoseria : przy 18latkach widziana rdza pod przednimi światłami
Zawieszenie : przy 170 tyś coś amortyzator pyka... ale ma prawo
Do samochodu trzeba serca a miło może cie zaskoczyć pod czas wyprzedzania BMWiczki z 3 litrowym silnikiem ;)
Jak na silnik 45konny to super, uwielbiam miny cwaniaczków/warszawiaków z lśniących nowych BMW-iczków Mercedesuków, Toyotków czy innych \"cacuszek\" gdy wyprzeda je pełnoletnia polóweczka. Silnik 1.0 fajny ale sporo chla na benzynie nawet do 9 litrów, przerobiony na LPG lepiej bo do 11 litrów. trasa ok 9l/100km. Silnik rewelacja jeśli chodzi o obroty :P można powiedzieć że wysokoobrotowy zmiana biegów przy 5 tyś to pestka :) V-max 160 km/h
Jedynym mankamentem jest to że mam wersje 4 biegową, gdyby była ta piątka było by inaczej... ale nie ma
Ładnie się trzyma drogi, tylko koła na 13` miałem wcześniej 14` ale to nie to samo, może i ładniej wygląda ale mimo to samochód ładniej i przyjemniej jeździ na 13`
Nic dodać nic ująć.
Jeśli ruszysz samochodem na najwyższym biegu (w tym przypadku jest to 4) to musi być ergonomiczny ;p
W zimę wystarczy 5 min pracy silnika i już leci nam ciepełko
Dla kierowcy i pasażera ok. ale z tyłu już gorzej.
ehhhh... mogło być lepiej
7 pkt na 10 za spalanie ale jeśli chodzi o naprawy to super Za wymianę uszczelki, planowanie głowicy, napawanie głowicy wymiana wszelkiego rodzaju płynów, wymiana uszczelek pod kolektorami, wymiana paska, regeneracja alternatora i rozrusznika, wymiana silniczka krokowego (z allegro) całe 700zł JAK SIĘ DBA I ROBI WSZYSTKO NA CZAS TO MOŻNA NIM JEŹDZIĆ I JEŹDZIĆ I JEŹDZIĆ :)
Za 3 tyś można mieć super autko
Oprócz kostki od stacyjni i kostki od świateł to ok
Ehhh... co i raz się coś trafi, ale na szczęście części są tanie

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.0 45KM 33kW [l/100km]

10,1