Oceny Volkswagen Polo III Hatchback 1.0 45KM 33kW 1994-1996

Volkswagen Polo III Hatchback 1.0 45KM 33kW 1994-1996 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Polo III Hatchback 1.0 45KM 33kW 1994-1996

~cwanybend
Hatchback 1.0 45KM 33kW
godne auto polecenia... dla tych co swiezo zdali prawko to nie ma lepszego auta twarde, w miare jeszcze tanie, zero zbednej elektroniki, proste rozwiazania kazdy podworkowy mechanik nie bedzie mial z nim problemów jak oczywiscie cos sie sypnie z zuzycia. czesci tanie, pelno zamienników calkiem dobrej jakosci. teraz mam w planach zalozyc jeszcze gaz i ciorac nim az calkowicie odmówi wspolpracy, ma 210tys. km ale jest w takiej kondycji ze mysle...
~patrycjusz15
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Auto doskonale dla młodego kierowcy, kupiłem je przypadkiem ale nie żałuję. Nie miałem wtedy finansów na utrzymanie auta ze względu na to, że się uczyłem, a to auto nie wymagało wkładu finansowego i było prawie niezawodne.
~Stachu
Hatchback 1.0 45KM 33kW
To jest moje pierwsze auto. Moim zdaniem dobry wybór dla początkującego kierowcy, który nie oczekuje luksusu. Wada to masakrycznie mulasty silnik, ale kupując można wybierać między ofertami z różnymi silnikami.
~stalowycieciu@gmail.com
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Jedną gwiazdkę odejmuję za wyjący silnik przy większych prędkościach, aczkolwiek jest to uwaga wielce subiektywna. Komuś, kto zawsze wyrusza w trasę ze sporym zapasem czasu i kto nie musi się spieszyć, ta opinia się w tym miejscu nie przyda. Dam zatem następną: dla zaklinaczy czasu samochód oceniam: 6 na 5.
~badi6@op.pl
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Gdzieniegdzie zaczyna rdza wyłazić, auto napewno nbyło malowane ale nie kupiłem nowego, mam tylko nadzieję że trochę pojeżdże i szybko nie zgnije. trochę bierze ranty drzwi i tylne nadkola ale zacząłem go pastować więc może pomoże.
~Romek
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Komfortowe zawieszenie. Lecz zamiękke przy wiekszych prędkościach na zakrętach. Ciche. Wykończenie (jakość plastików) ponad przeciętne na ta klasę auto. Kupił bym to auto jescze raz ale z większym silnikiem co najmniej 1.4

Volkswagen Polo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~erjot
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Auto doskonałe w swojej prostocie i niezawodniości Idealne jako pierwsze auto dla młodego kierowcy oraz dla kobiet lub małych rodzin Spory bagażnik, niskie spalanie, praktycznie bezarwaryjne i bardzo trwałe auto
~Karol
Hatchback 1.0 45KM 33kW
autko dla bardzo dobre i bezawaryjne ceny czesci smiesznie tanie pasek rozrzodu 25 zł napinacz 45 pompa wody 60 pasek wspomagania 10 zł koncówka drązka 18zł filtr powietrza 12 zł oleju 10zł paliwa 6zł klocki chamulcowe około 30 zł szczeki 45zł kjompletny cylinderek 25 zł linka sprzegła 16 zł
~Adrian
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Wszystko byłoby super gdyby nie ten silnik. Idealny samochodzik dla młodych ludzi bez sportowych aspiracji. Ważne żeby był zadbany... Bardzo bezpieczny, w crash-testach wyszedł bardzo dobrze, a do tego 2xpoduszka powietrzna i ABS - naprawdę uspokaja kierowcę.
~sanchez22@wp.pl
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Przyjemne auto, przyzwoicie wykonane, dobrej jakosci plastiki w srodku(po 9 latach nic nie skrzypi, nic nie klekocze), dobrze sie prowadzi, malo pali, duzo miejsca dla pasazerow i bagazy. Gdyby tylko silnik byl elastyczniejszy i ceny czesci troche tansze to by bylo super. Spokojnie moge je polecic innym.
Volkswagen Polo III Hatchback