Oceny Volkswagen Polo III Hatchback 1.0 60KM 44kW 1997-2000

Volkswagen Polo III Hatchback 1.0 60KM 44kW 1997-2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Polo III Hatchback 1.0 60KM 44kW 1997-2000

~Kermit
Hatchback 1.0 60KM 44kW
"Dobrze", ale z minusem. Samochód jest symaptyczny, fajnie się nim jeździ i fajnie wygląda. Jednak spora ilość usterek, słaby silnik (akurat w tej wersji), oraz fatalna wentylacja powodują, że nie kupiłbym go raz jeszcze.
3,4
~jolka116@wp.pl
Hatchback 1.0 60KM 44kW
MAm 5 -cio letnią Polówę i nie uwierzycie zacząl rdzewieć.Jestem pierwszym waścicielem, samochod jest dobrze utrzymany, i garażowany.WW wypiąl się na mnie i nie chce mi tego uwzględnić w ramach gwarancji bo nie serwisowalam go przez 5 lat u nich. Dramat. Niestety to jużnie ta sama jakosć VW co kiedyś.Wogóle nie dbają o jakość.
3,7
~Pawel
Hatchback 1.0 60KM 44kW
napewno kupilbym ten samochod jeszcze raz choc teraz pomyslalbym o silniku 1.2 lub 1.4 zeby juz go tak nie meczyc, choc mimo to 1.0 tez daje rade
~r2r
Hatchback 1.0 60KM 44kW
Mimo kilku usterek auto jest naprawde niezastąpione. Bardzo oszczędne, trwałe (ocynkowana karoseria czyli 0 rdzy, a tłumik i akumulator wytrzymały 7 lat!), dynamiczne i niedrogie w utrzymaniu.
~Lipson
Hatchback 1.0 60KM 44kW
Dla mnie autko bomba gdyby tylko troche mniej palilo..
~dark
Hatchback 1.0 60KM 44kW
nie znalazlem nic lepszego z tego rocznika bardzo porzadny samochod

Volkswagen Polo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~gelob@poczta.onet.pl
Hatchback 1.0 60KM 44kW
w sumie jest to ekonomiczne autko, troszeczke wyższa cena wynika z niemieckiej konstrukcji i niezawodności ktora sie sprawdza ,autko sie nie psuje wiec koszty szybko sie zwracają,polecam
~atraktywna
Hatchback 1.0 60KM 44kW
Może nie wygląda okazale, ale ma swoje zalety - mały i zwrotny (wspomaganie kierownicy), co przydaje się przy parkowaniu, mogę na nim zawsze polegać. I nie zamieniłabym go na żadne inne auto!
3,8
~Marcin
Hatchback 1.0 60KM 44kW
generalnie auto jest OK, trochę drogi serwis w ASO, bardzo dobre wykończenie wnętrza, poza tym kupującym polecam wersję z silnikiem co najmniej 1.4, 1.0 jest zdecydowanie za słaba na to auto!
~Darek
Hatchback 1.0 60KM 44kW
Przyjemne auto, oszczędne, niezawodne i dobrze się nim jeździ.
Volkswagen Polo III Hatchback