Oceny Volkswagen Polo III Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW 1999-2001

Najnowsze oceny Volkswagen Polo III Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW 1999-2001

3,6
~Maniek
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
Niezawodne autko i bardzo ekonomiczne. Gdyby nie wyrzuciło mnie z zakrętu jeździłbym nim do tej pory, niestety koszty naprawy przekroczyły wartość tej zgniłej skorupy. Na plus wytrzymałość silnika, z minusów to brak dobrego wyciszenia i głośna praca silnika.
3,5
~Cameleon_Łódź
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
mógł by być ciutkę większy. Największa wada jak dla mnie,to to że cokolwiek wysunie się z kieszeni spodni kierowcy (np.telefon, długopis, bolec blokady skrzynii biegów)to ląduje pod fotelem kierowcy lub psażera, brak jakiś \"osłonek\" przestrzeni pomiędzy fotelem a gałką skrzyni. dla mnie to masakra. Później trzeba szukać i wyławiać wszystko spod fotela. To jest jakiś błąd konstrukcyjny.
~Hike83
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
Jak za 13 tyś za prawie 10 letnie autko to nie mogę narzekać, mogłoby być taniej ale to w końcu diesel i to z TURBO :) przyjemność z jazdy, wersja po face liftingu więc i przyjemność dla oka, ja polecam, warto poszukać takiego autka z prawdziwym przebiegiem a będzie się tak mocno zadowolonym jak ja :) A chciałem Golfa IV w benzynie 2 lata starszego za te pieniądze :) UFF :)))
4,1
~uki
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
Fajny mały samochodzik o głosnym ale bardzo dynamicznym silniku. Srodek ładny, z miejscem problemow nie ma. Przewiezc 8 kol da sie w nim po zlozeniu tylnej kanapy. Mimo ze głosny ma co w sobie co mi sie podoba.
~Minek
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
Jestem bardzo zadowolony z samochodu. Zwinny, skrętny, zręczny, oszczędny i przy okazji bardzo dobrze się prezentuje!
~Ciejson
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
Auto doskonałe do miasta (parkowanie, spalanie, dynamika silnika)

Volkswagen Polo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,2
~andrzej
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
auto przeciętna -a u konkurencji auto tej klasy można kupić za mniejsze pieniądze.
3,2
~kp
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
niezłe autko, ale jak się trafi na felerny egzemplarz "składany w poniedziałek" to kaplica
3,4
~Sajmon
~Mietek
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
Na zimnym silniku problem z wrzuceniem 2 biegu. No i pierwszy bieg za krotki. (Skrzynia biegów)
Volkswagen Polo III Hatchback